Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen theebus met rondom spelende Chinese kinderen in landschap decor. Afmeting: 16 x 11 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen halve-maan vaas met Familie Rose figuren decors en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Bas Veth, 1886. 1861 - 1944. Bomschuit met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander schaal. Model nr.: 34. Schilder: A.K. Decor: Zeskleur. Afmeting: 5 x 18,5 cm ø. In goede staat.
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander sierschotel. Model nr.: 27. Schilder: S.B. Decor: Los. Afmeting: 25,1 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren in interieur decors. Afmeting: ø 21,3 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemerkte blauw/witte kom met florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Brede ring met 2 geelgouden bolle randen met daartussen een oplopende witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, pave gezet in...
Prachtige zilveren bouilloir, 800/000, rechthoekig gecontourneerd model, met ingesprongen hoeken, geplaatst op een houder met brander geplaatst op 4 cilindervormige pootjes. MT.: Gebrüder Kühn, Schwab...
Gouden armband, 750/000, met pantera schakel. Voorzien van bakslot en veiligheidsketting. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. ca 34 gram. In goede staat
German Grobe. 1857 - 1938. Schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuwse Schwarzwalder uurwerk met wijzerplaat + gewichten. Compleet houten uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 33 x 17 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose twee-delige kaarskandelaar met transparante porseleinen bol. Met florale en diverse vogelsoorten decors. Mooie kwaliteit. Afmeting: 32,5 x 17 cm ...
Antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 39. Schilder: B.W.C. Decor: Dun. Afmeting: 12,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen celadon wierookbrander met florale decor. Afmeting: 14,5 x 21,2 cm ø. In goede staat.
Zilveren kelk, 833/000, op grote ronde voet en een ronde vergulde kelk. De rand van de voet is voorzien van een gravure: Gemaakt door A.S. verhoeven 13 september 1853. ø16x25cm. ca 510 gram. jl.:T:185...
van Loesk ? 19e Eeuw. Romantisch panoramisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met kanten kraag. Olieverf op linnen. Bedoekt. Afmeting: 70 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen tien-kantige kom met florale decors en bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 x 22 x 21 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
A.J. van Prooyen. 1834 - 1898. Moeder en kind op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 12,5 x 18 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse bronzen Napoleon kaarskandelaren met vrouwelijke kariatiden. Drie-lichts. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Japanse Satsuma vaas. Mooie kwaliteit. Met vlinders, krijgers en florale decor. Eén ring onder hengsel gelijmd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
Aparte oude/antieke Chinees porseleinen pijpvaas met bodemmerk en gemarmerde glazuur met schriften en zegelmerken. Afmeting: 17 x 11,7 cm ø. In goede staat.
Antieke Twentse stoelklok. Gesigneerd Kamperfehn Almelo. Aanpassingen/samen gesteld. Afmeting: 85 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theeservies, 4 delig, 835/000, model Versailles, rechthoekig model met ingesprongen hoeken. Servies met theekan, melkkan, suikerpot met deksel en een lepelvaas. Theepot en melkkan zijn voorzi...
Zilveren servies, 3 delig, Art Deco, met een theekan, melkkan en suikerpot, met een hamerslag. Voorzien van houten strak gevormde knoppen en grepen. MT.: Norsk Filigransfabrikk, Oslo, 1889-1906/1910-...
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude Pelikaan pennenset met bakeliet in houder. Bestaande uit: Twee pennen, etui, patronen en inkthouder. Circa 1930. Afmeting: 18 x 20 x 3 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten staande klok met seconden en datum aanduiding. Recentelijk professioneel schellak gepolitoerd. Afmeting: H 238 cm. In goede staat.
Prachtige zeldzame grote antieke Majolica bloempot in de vorm van een krekel. Circa 1915. Afmeting: 35 x 53 x 25 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Arnhem Ram Colenbrander vaas in originele doos. Model nr.: 9. Schilder A.K. Decor: Drijvend. Afmeting: 8 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote Engelse Majolica Royal Doulton vazen. Terracotta geglazuurd, floraal, goud, kobalt, groen. Circa 1910. Doulton Slaters patent. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boer met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met rokhaak, gegraveerd met opgelegd element met figuur, schaar met zilveren greep met floraal decor, een hartvormig speldenkussen met zilveren bewerkte rand, een breischede met g...
Antieke zilveren brandewijnkom, 833/000, met deksel. Ovale kom met cannelures en gedreven voorstellingen versierd met parelrand, geplaatst op een ovale voet met C-voluten en bloemen. De brandewijnkom ...
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl hoekvitrinekast op hoge poten. Grijs-goud, gebogen glas + spiegels. Afmeting: 240 x 140 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...