Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Zeldzame grote Duitse Schwarzwalder Flöten Uhr met soldaten. Circa 1840. Mechanisme in goede ongerestaureerde staat. Functie niet getest. Met gewichten + opdraaisleutel. Afmeting: 90 x 62 x 33 cm. In ...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Prachtige zilver vergulde monstrans, 833/000, vervaardigd door Brom Utrecht. Markiesvormig met gezaagde krullen en deels gekrulde elementen. In het midden bij de hostiehouder zijn 10 briljant geslepen...
Twee bijzondere zilveren kandelaren, 925/000, op vierkante voet met parelrand met korintische zuil en daarboven op vier gekrulde armen versierd met bladdecor en korintische zuil als licht voor de kaar...
Zeldzame antieke Boheemse wereldklok door Puskar Joszef. Circa 1920. In eikenhouten stellage, diverse uurwerken + slagwerk, houten tandwielen, houten aandrijving. Gewichten missen. Functies niet getes...
Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Monumentaal Parijs historismus mahonie houten buffet kast. Gemerkt: Paris E.L., ca. 1880, met bronzen kapittelen, guirlandes, leeuwenkoppen etc. met volle zuilen. Afm. 260x255x67 cm., In goede origine...
Pierre Louis Dubourcq. 1815 - 1873. Italiaans landschap, getiteld 'Roma 1843'. Figuren bij bron in panoramisch landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: 123 x 173 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. Hengelo 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 145 cm. In goede staat.
Rolex horloge, oyster perpetual datejust, kast en band uit staal met goud. ø 34 mm. automaat. voorzien van clipsluiting. Rond 1980-1990. Horlogenummers: 62523 H 5910804. Gedragen, in goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Soldaat te paard, door Cecil Brown. 1868 - 1926. Mooie patina. Afmeting: 37 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Diamant 1,19 crt, old European cut VVS2-K. Voorzien van officieel IGI certificaat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen fabeldieren in kikkervorm. Fijn beschilderd. Mooie kwaliteit. Gedetailleerd. Met grijs-groene glazuur. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Seize secretaire van notenhout met florale intarsia. Stuk rugwand mist, verder in goede staat. Afmeting: 144 x 45 x 73 cm.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuws Frans marmeren Louis Seize portaalklok met vuurvergulde bronzen armaturen. Circa 1780. Origineel achtdaags afgevlakt uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat...
Grote geelgouden herenring, 585/000, met een diamant. Brede herenring aan de bovenzijde voorzien van een schakelbewerking met wit- en geelgoud. In het midden voorzien van een vierkante zetkast met een...
Geelgouden horloge, 585/000, met goudkleurige wijzerplaat met cijfers en een decentrale secondewijzer. mechanisch. ø 34 mm. Voorzien van geelgouden gevlochten band, 750/000, met bakslot en veiligheid....
Jan te Wierik. Haaksbergen, 1954 - 2002. Fantasie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 56 cm. In goede staat.