Ongesigneerd. Expressionistisch portret. Circa 1930. Mogelijk Duitsland. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 42 cm. In goede staat.
Monogram. 20e Eeuw. Oud Hollands zeegezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw? Italiaans landschap met figuren. Bedoekt + bijgeschilderd. Afmeting: 32 x 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap, ijspret met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
A. v.d. Nieuwenhoven. 20e Eeuw. Man met vergrootglas leest boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
K. Ludwig. Circa 1920. Duitse school. Arabische vrouw met sluier. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Francois Dubois. Circa 1956. Parijs stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
P. Renard. 21e Eeuw. Bomschuiten en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Josef Israëls. 1824 - 1911. Gravure 1872. Spelende kinderen op straat. Gravure op papier. Afmeting: 26 x 14 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa 1920. Havengezicht Hamburg. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee topless dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 26 cm. In goede staat.
R. Coulon (Roger). Franse school. 20e Eeuw. Barques de peche fecamp. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerin bij spinnewiel. Paneel. Boerin voor huis. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 31 cm en 26,5 x 34 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Op jeans papier. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H.A. Jaarsma 1953. 1881 - 1970. Zeegezicht met meeuwen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
K. Aalbers of Volkers. Circa 1920. Bloemenmarkt Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antiek schilderij op ivoor. Meisje met hond in interieur. Gedateerd 1841. Jebreiski? Olieverf op ivoor. Afmeting: 12 x 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Bomschuit met vissersvolk op strand. Craquele. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 19 cm. In redelijke staat.
Evert Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Najaar bij Geldermalsen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Groningo Omlandia Heredibus 1784. Deels handingekleurd. Afmeting: 52 x 48 cm. In zéér goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse gravures. Eén maal Vue du continent du bas F. Leizelt sculp. Eén maal Grand combat navale dans le Golf Bengale 1763 Chez Mondhar Paris. Eén maal Vue du chateau de Belle Vue. Eén m...
Leon Senf. 1860 - 1940. Boerenhuis Bentheim, Sept. 1932. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Litho. Handgesigneerd. Bezonkenheid, meditatie, vuur. Afmeting: 14 x 16 cm. Litho op papier. In goede staat.