Lot grote model-speelgoed-auto's. Onder andere: Maisto. Afmeting: circa 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse schildpadpoppen met oude kleertjes en gemodelleerd haar. 'Euchen' + 'Cristel' (Nr. 34). Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met houten gelede lichaam. C.M. Bergmann Waltershausen, nr. 1916 109. Hoofd gelijmd. Afmeting: 85 cm. In redelijke staat.
Hollandse houten ADO speelgoed aanhanger met originele beschildering en wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 50 x 14 cm. In goede staat.
Oude porseleinen pop met klederdracht. Baby Betty D.R.G.M. 20e Eeuw. Afmeting: L 37. In goede staat.
Oud houten (speelgoed) meubeltransportwagentje met Duitse opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 70 x 20 cm. In goede staat.
Oude Engelse blikken Meccano Hornby Trainset met rails en diverse wagons. Bespeeld en enkele beschadigingen. Circa 6 - 30 cm. In redelijke staat.