Antieke Duitse uitneembare eikenhouten Barok kast met lijsten, snijwerk, ster-intarsia en lades. Anno 1812. Afmeting 200 x 72 x 201 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Duitse eikenhouten met noten dekenkist. Circa 1780. Louis Seize, met ster-intarsia en guirlandes. Origineel met slot en sleutel. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 70 x 163 x 52 cm. In goed...
Prachtig 19e eeuws Hollandse wortelnoten open bonheur met geëboniseerde lijsten en snijwerk + spiegels. Front en zijkanten gebogen, lades aan zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 189 x 137 x 60 cm. In goe...
Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten Davenport (Captainsdesk) met diverse lades, schrijfblad en opbergvakken. Afmeting: 81 x 53 x 56 cm. In goede staat.
Grote Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl vitrinekast (uitneembaar) met Korintische capitellen en leeuwenkoppen. Afmeting: 213 x 150 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok Louis Quinze kabinet met verguld bronzen beslag, mooie snijwerk lijsten en klauwpoten. Circa: 1760. Front mooi, zijkanten behoeft restauratie. Afmeting: 23 x 190 x...
Antiek (Duits) notenhouten bankstel. Bank en drie stoelen (op wielen.) Circa 1880. Historisme. (rode velours beschadigd). Afmeting: 106 x 147 x 68 cm. en 106 x 66 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
Grote twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast. Stijlmeubel, met mooi bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 222 x 170 x 50 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels.Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 78 cm. In goede staat.
Oude schaaps lederen armleunstoel met houten poten en afgewerkt met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 77 x 76 cm. In goede staat.
Hollands antiek mahoniehouten rolbureau met uitschuifbaar schrijfblad, twee grote lades en vier kleine lades met vakverdeling (gebruikssporen). Circa 1870. Afmeting: 150 x 124 x 74 cm. In redelijk/goe...
18e Eeuws eikenhouten Louis Seize commode. Commode bestaat uit twee delen, en heeft vier laden.Met origineel verguld beslag. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze vier-laden commode met bronzen beslag. 18e-19e eeuw (één slot mist). Recentelijk professioneel gerestaureerd . Afm. 80 x 88 x 55 cm. In zeer goede staat
Kleine Duitse eikenhouten twee-deurs barokkast met twee lades. (sloten vernieuwd) Circa 1780. Afmeting: 180 x 170 x 60 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten Barok tabernakel secretaire met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Secretaire heeft mooi beslag. Afmeting 194 x 105 x 51 cm.
Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten twee-deurskast met lades en houtgestoken deuren. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 185 x 130 x 60 cm. In zeer goede staat.
Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.
Iepenhouten Duitse Biedermeier zetel met zwarte lederen bekleding en verstelbare rugleuning + voetenbankje. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 56 x 73 cm. en 45 x 43 x 46 cm. In goede staat.