Zes vergulde zuurvorkjes met floraal gegraveerde gecontourneerde stelen. Lengte: 9 cm. In goede staat.
Plated komkommer-diencouvert met vergulde bakken. En een slacouvert met plated heften. Afmeting: 17,5 - 23 cm. In goede staat.
Plated rechts-handige kinderlepel met plated kinder-eetschuifje. Beiden met dierenfiguren op de stelen. Gemerkt 'Eickhorn'. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede conditie.
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. In goede staat