Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

04. Juliveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. Juli 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jaap van Kregten, de dinkel
Ergebnis: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, de dinkel, 50x60cm. Cond.: U

Bloemen
Ergebnis: 25 EUR

B. Kolthe, olieverf op linnen, stilleven ca. 1920. 20x30cm. Cond.: U

Jaap van Kregten, herder met schapen
Ergebnis: 25 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x60cm. Cond.: R

Prent, Escher
Ergebnis: 25 EUR

M.C. Escher, prent op papier, fantasie 42x53cm. Cond.: G

Ongesigneerd, kubistisch
Ergebnis: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, aquarel op papier, naakt met bloemenvaas, beschadigd,31x43 cm.(28.5x43cm) Cond.: M

Kalender Gelderse kunst
Ergebnis: 22 EUR

Kalender Gelderse kunst

Gouden lijst met plaat
Ergebnis: 20 EUR

Oude plaat met Jugendstil lijst, landschap met wagen en paard 50x70cm. Cond.: R

Jaap van Kregten, herder met schapen
Ergebnis: 20 EUR

Jaap van Kregten (1878-1967 Enschede), olieverf op linnen, herder met schapen, 40x50cm. Cond.: M

Kalender Grafisch atelier
Ergebnis: 20 EUR

Kalender Grafisch atelier

3 Oude etsen
Ergebnis: 20 EUR

3 Oude etsen, 1x Jan Schonk (zwaan), 2x A.van der Boom (dorpsgezichten) 1x 13x18 cm. 2x 16x22 cm. Cond:G

Schilderij op rijstpapier
Ergebnis: 15 EUR

Japans werkje op rijstpapier, man en jongen, handgekleurd ca. 1900. Ongesigneerd 21x33cm. Cond.: R

Wim '91
Ergebnis: 15 EUR

Wim '91, schilderij, Landschap met schuur, o;ieverf op linnen, 100x80 cm., Cond:G

L.Jansen
Ergebnis: 15 EUR

Jansen, gravure op papier, St. Jacobuskerk te Enschede, 18x14cm. Cond.: G

2 Engelse prenten
Ergebnis: 15 EUR

2 Oude Engelse prenten,C.Mottram Hillgers Bridge,J.H.Kernot Godalming Church. 19x15 cm. Cond.U

N. van der Waay, prent
Ergebnis: 15 EUR

Nicholaas van der Waay, prent op papier, chocolademeisje 21x29cm. Cond.: G

2 Schoolplaten
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude schoolplaten uitgave Jacob Dijkstra Groningen, papier op karton 30-er jaren 75x95cm. Cond.: R

Ongesigneerd bosgezicht
Ergebnis: 10 EUR

Ongesigneerd bosgezicht, olieverf op linnen,60x50 cm. Cond:U