Grote antieke Chinees porseleinen kom met draken decor, gemerkt (haarlijn). 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 23 cm ø. In redelijke staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Gemerkt met blad. Circa: 1800. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits 'Höchst' porseleinen figuur. Circa: 1900. 'Vrouw met leeuw, wereldbol en hoorn des overvloeds'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen figuren groepen (Duitsland). Circa: 1980. (beschadigingen). Afmeting: circa 21 x 29 x 15 cm. In matige staat.
Grote antieke Duitse keramieken figuur, circa 1910. Vrouw en man met gitaar (bij vrouw, hals gerestaureerd). Afmeting: 33 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede staat.
Bisquit porseleinen figuur, circa: 1900 (vleugel/arm gelijmd + vingers beschadigd), Nr. 1081/29. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In matige staat