Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afmeting .H 42 cm. In redelijke staat
Antieke Franse marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa: 1870. Met compositie metalen figuren compositie (één pootje mist). Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 x 56 x 16 c...
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afmeting. 16 cm.
Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afmeting H.. 40 cm. In goede staat.
Gave antieke Franse portaal pendule. Circa 1870. Mahoniehout met intarsia. Klok heeft origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gemerkt. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Grote gave antieke Franse Louis Philippe portaal pendule. Circa 1870. Mahonie met intarsia en vergulde bronzen ornamenten. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger (gemerkt). Afmeti...
Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast en bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse pendule met Galliër. Circa: 1870. Zwart marmer met compositie metaal. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel met groen onyx en compositie metalen figuur en vazen. Circa: 1890. 'Despiration par Guillemin'. Achtdaags uurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 62 cm. In goed...
Antiek Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekker. Circa: 1860. (porselein gelijmd). Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In redelijke staat.
Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags uurwerk met, halfuurslag. Afmeting. 50 cm. In goe...
Antieke notenhouten 'Lenzkirch' bureau-klok met verguld bronzen beslag, stil uurwerk, bovenliggende balans (1 million 211498) (wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat). Afmeting: 7,5 cm. In rede...
Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat
Antieke Franse onyx zuilen pendule met bronzen versieringen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. A.G. Mougin. (één chip + achterglaasje mist, en één zuil beschadigd. Afmeting: 42 cm. In r...
Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afmeting: 195x50x25cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags uurwerk , halfuur-slag en veerslinger. Afmeting 37.5 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewicht, weekloper, zonder slag. Afmeting. 125 cm. In goede staat.