Zeer grote 19e eeuwse Franse pendule. Toelichting: Kapitein Jan Speyk, 1802-1831. Voordat hij bij een zelfmoordaanslag zijn schip liet exploderen. Circa 1870, Kapitein in schip met originele polychrom...
Grote antieke Franse empire pendule, circa 1830. Wit Carrera marmer met vuurverguld brons. (basement voorkant scheur). Goede vergulding. Achtdaags, halfuur-slag met touwtjesslinger. Afmeting:35x15x 53...
Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.
Antieke Franse vernikkelde torenklok met figuren (één figuur zit los). Circa 1890. Klok heeft achtdaags uurwerk, veerslinger, zonder slagwerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Staande West-Minster klok met kwartierslag en chinoiserie beschildering. Klok heeft twee melodiën, 'Ave Maria' en 'West-Minster'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40x25x202 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk op bel (uurwerk werkt). Wekker heeft emaille wijzerplaat, geslepen glas. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Antieke bureau barometer-klok in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Compositiemetaal, verguld (één bevestiging gerepareerd). Uurwerk is achtdaags, met zwevend balans. Afmeting: H45 cm x B. 23cm. In goede ...
Antieke Franse Neuchattel pendule met originele beschildering en vergulde messing versieringen. Frazier A. Reims. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger (ankergang).Afmeting...
Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil eikenhouten vrijslinger, gemerkt R.S. Met florale zweepslag decors op klokkast, uurwerk en slinger. Afmeting: 86 cm. In zéér goede staat.
Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.
Bijzonder grote 19e eeuwse Franse porseleinen pendule, gemerkt met limoges teken. Handbeschilderd met florale en goud decors. (Louis Seize stijl). Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag en veerslin...
Grote gave antieke Franse portaal pendule met originele bloembeschildering en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1850. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd B.P. en F...
Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse messing capucine reiswekker met bovenliggend zwevend balans. Circa 1800. Twee bolletjes bovenop missen. Uurwerk behoeft revisie en reiniging. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede st...
Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse waterklok met messing. J. Hammond Fecit Londini, Use well you hours A.D. 1711. Vermoedelijk naar oud voorbeeld gemaakt rond 1900 Afmeting: 74 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Friese staartklok, met datum aanduiding en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok (meerkrap). Ca. 1800. Klok heeft mooie gave origineel beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Leuke antieke Franse (Chiraux aux pieux) vergulde comtoise met emaille wijzerplaat. Compleet met bok en sleutel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Neuchattel console wandklok met originele beschildering, achtdaags-uurwerk, spillegang, touwtjesslinger en datum-aanduiding. 18e Eeuw. Klok heeft mooie gave emaille wijzerplaat. (deurtje achter scharn...