Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat
Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.
Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afmeting. 50x70 cm. In redelijk/ goede staat
Richard Houston 1721-75. (mogelijk naar) Allegorie der beeldhouwkunst, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 25x 36 cm. In goede staat
Erik Jönhson Dahlberg 1625-1703. Zweeds kasteel met schepen. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 14x33 cm. In goede staat
Zilveren cakevork met floraal opengewerkte steel. MT.: W.Visser, Purmerend jl.: M:1947 ca 18 gram, L.18 cm. In goede staat
Set van parelcollier en armband van zoetwater parels met amethist en carneool kralen en gekeurde parels. Lengte 45cm en 18 cm.