Davo Chrijstal album deel II, 1960-1985 met postfris en gebruikt (deels dubbel verzameld) met combinaties uit automaatboekjes en plaatfouten.
Oude postzegelverzameling (Duitsland). 20 Eeuw. Met bijzondere enveloppen o.a.: Hindenburg, Derde Rijk etc. Afm. 3x20x27 cm. Cond.: G.
Twee Hollandse Davo postzegel albums. Nederland één en twee. Groot gedeelte postfris. Klein gedeelte gestempeld. Oudere zegels hoofdzakelijk gestempeld (incompleet). Afm. 28x33x4 cm. Cond.: G.
Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G
Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.