Negentiende eeuws Chinees messing beeld voorstellende een oudere Chinese man bij waterkant met ivoren voorwerp in hand, en schildpad aan waterkant, in goede staat 29x21x14cm. Cond;G
Antiek beeld, omstreeks 1880, man bij slijpsteen, compositiemetaal, bronskleurig gepatineerd, op houten sokkel in goede staat 28x26x13cm.
Groot gesigneerd 19e eeuws borstbeeld met monogram naar Grieks voorbeeld (kalk, creme kleurig) 76x47x30cm Cond:G
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Bronzen figuur op marmeren sokkel, 21e eeuw, Romein dood duivel, in goede staat 36cm. Cond;G
Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, gesigneerd Menneville, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64...
Negentiende eeuws bronzen beeld, man met verkondiging en zwaard, ongesigneerd 41cm.
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Bronzen danseres op marmeren voet, 21e eeuw naar E. Degas, in goede staat 46cm. Cond:G
Grote bronzen figuur 21e eeuw op marmeren voet, voorstellende een chique dame met duif, in goede staat 43cm.
Negentiende eeuws frans bronzen figuur, door Ferdinand Barledienne 1810-1892, voorstellende Athene, 39cm in goede staat
Moderne bronzen buste met marmeren voet 21e eeuw, voorstellende een expressionistische damesbuste 30cm in goede staat
Antieke bronzen figuur door Eugen Wagner 1871-1942, man met sijs op marmeren voet, 36cm. Cond:G
Groot bronzen beeld, engel met man 2e helft 20e eeuw op marmeren sokkel, arm gerestaureerd 70cm Cond:R/G
Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basis, 21e eeuw, mannetjes leeuw met slang, gesigneerd A. Barye, in goede staat 25x29x13cm
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Grote oosterse bronzen boedha op lotusbloem 20e eeuw, restvergulding, 60x18x14 cm.Cond:G
Antiek Chinees bronzen beeld wijsheer met schrift op rug, originele polychromie, stukjes verf missen 24cm Cond:G
Drie bronzen beelden 20e eeuw, twee musicerende figuren, Duitse jongen met krant 24-33cm
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Bronzen stier op marmeren voet, 21e eeuw, gesigneerd E. Valdez, (marmeren voet gelijmd) 21x30x12cm. Cond:R/G
Antieke bronzen wandplaquette, deels verguld, met schoorsteenveger en hond, tekst op affiche tate pour les Chiens avis chienperdu, omstreeks 1890 in goede staat 16x9x5cm. Cond:G