Diese Webseite verwendet Cookies

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wortelnoten bijzettafeltje 4048
Wortelnoten bijzettafeltje
Startpreis 200 EUR
wortelnoten naaitafel 4049
wortelnoten naaitafel
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Bronzen Empire sidetable 4050
Bronzen Empire sidetable

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Kampferkist 4051
Kampferkist

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Antieke vergulde spiegel 4052
Antieke vergulde spiegel

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Wortelnoten theetafel 4053
Wortelnoten theetafel

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Gotisch kistje 4054
Gotisch kistje

Ergebnis:

600 EUR

Design kersenhouten bureaustoel 4055
Design kersenhouten bureaustoel
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Mahonie theetafel 4056
Mahonie theetafel

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Eiken pottenkastje 4057
Eiken pottenkastje

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
3x Houtgestoken set 4058
3x Houtgestoken set

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Wortelnoten barok secretaire 4059
Wortelnoten barok secretaire

Ergebnis:

600 EUR

Ovale spinnekop-tafel 4060
Ovale spinnekop-tafel
Startpreis 100 EUR
Louis Seize bijzetstoof 4061
Louis Seize bijzetstoof
Startpreis 170 EUR
Verkauft
Eiken Jugendstil tafeltje 4062
Eiken Jugendstil tafeltje

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Piano Jamaha 4063
Piano Jamaha

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Eiken kabinet 4064
Eiken kabinet

Ergebnis:

950 EUR

Mahoniehouten wandtafel 4065
Mahoniehouten wandtafel
Startpreis 100 EUR
Verkauft
2 Stoelen 4066
2 Stoelen

Ergebnis:

180 EUR

Mahonie klapbuffet 4067
Mahonie klapbuffet
Startpreis 500 EUR
Mahonie Empire secretaire 4068
Mahonie Empire secretaire
Startpreis 1.200 EUR
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade 4069
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startpreis 1.100 EUR
Mahonie spinnekoptafel 4070
Mahonie spinnekoptafel
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Twents grenen tin-buffet 4071
Twents grenen tin-buffet

Ergebnis:

140 EUR