Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

29. Juliveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 8. Juli 2016 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hoodklok
Startpreis 50 EUR

Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G

Zonneklokje
Ergebnis: 60 EUR

Oude houten zonneklok goudkleurig met mechanisch uurwerk met bovenliggende balans 20e eeuw in goede staat 25ø

Noten klok Schwartzwald
Startpreis 650 EUR

Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.

Pendulestel met kindjes
Startpreis 350 EUR

Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G

Tafelklok Junghans
Startpreis 75 EUR

Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm

Engelse staande klok
Ergebnis: 200 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G

Tafelklokje, Warmink
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G

Sallander klok
Ergebnis: 20 EUR

Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.

Notenhouten Grunder tafelklokje
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M

Franse pendule met lamp
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R

Engelse grandmother klok
Ergebnis: 100 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G

Eiken Engelse staande klok
Ergebnis: 420 EUR

Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...

Klok, tubantia
Startpreis 60 EUR

Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...

Art Deco klokkenstel
Startpreis 40 EUR

Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.

Franse marmeren klok, Brocot
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R

Friese stoelklok
Ergebnis: 45 EUR

Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G