Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Antieke gegraveerde glazen karaf met floraal decor omstreeks 1900 in goede staat 27x14ø Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Vier delen antiek glaswerk, omstreeks 1900,hoge Jugendstil vaas, blauwglazen vaas Jugendstil, twee stop karaffen, 8-21cm. Cond:G
Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G
Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Kristalglazen clown op marmeren voet, 20e eeuw in Murano stijl 27cm Cond:G
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Zeven diverse glazen flacons met diverse kleuren en motieven, o.a. 1x met een dop in de vorm van en bloem, 11-18 cm hoog. Cond.: G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G