Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G
Drie gravures op papier, 18e eeuw met Latijnse teksten o.a: krokodillen, vissen, olifant, buffel 18x23cm. Cond.: G
J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met uien en tin, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
W.J. van Beijen, bosgezicht, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Frans Baayens 1895-1970 Enschede, oude wijze man met boek, olieverf op paneel. 26x30cm Cond:G
C. Akens omstreeks 1930, bospad met huisje en kippen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Kurt meijer Eberhardt 1895-1977, Duitse school teckel puppy, ets op papier 28x26cm Cond:G
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G