Duitse 19e eeuwse plated historisme sierschotel met floraal en putti decor, omstreeks 1880 25,5ø in goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm
Kruithoorn 19e eeuw, gemaakt van bewerkt leer en messing. leer bewerkt met rocailles en fazanten (naad laat iets los) 22cm. Cond.: G
Twee antieke tinnen borden 18e/19e eeuw een met drie stempels, een met onduidelijke stempels. 24-32cm Cond:G
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurbokken, pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Groot lot divers oud koperwerk 19e/20e eeuw o.a. doofpot, kannen en Jugendstil stoof 5-40cm Cond:R/G
Twee oude koperen lampen 1e helft 20e eeuw: 1x scheepvaart seinlamp en 1x hanglamp ca. 1920, 27-40cm. Cond.: G
Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Achttiende eeuwse bronzen vijzel met lijnen rondom graveringen, in goede staat, originele patina 14x13ø Cond:G
Oude Japanse lakwerk doos met spelen, o.a. kaartspel en Japans spel 20e eeuw 6x24x17cm Cond:G
Decoratieve oude koperen vogelkooi, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 62x32ø cm Cond:G
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten tabakspot Biedermeier in zeer goede staat 19x13cm
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G
Antiek smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Tien Oosterse figuren 20e eeuw van diverse materialen (been, glas, natuursteen, etc.) 4-13cm. Cond.: R-G
Twee bronzen wandkandelaars 20e eeuws naar oud voorbeeld 23x14x12cm Cond:G
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)