Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G
Fijngeknoopt antiek Perzisch kleed in aardetinten, kanten licht beschadigd 120x70cm Cond:R
Zeer groot Perzisch kleed met floraal decor, in redelijke staat 270x368
Groot oud Perzisch kleed, handgeknoopt kleed met florale decors met rood als hoofdkleur 344x268cm Cond:R/G
Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R
Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G
Zeer groot oud Perzisch kleed, beschadigd, restauratie, slijtage, diepe kleuren floraal decor 255x368cm Cond:R
Groot oud Perzisch tapijt diverse kleuren florale en figuratieve decors 396x210 cm Cond:G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed Kirmann Afshar in goede staat 225x168 Cond:G
Oud Perzisch kleed blauw-crème etc. in goede staat 200x140cm Cond:G
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed florale decors slijtage 200x130cm Cond:R
Oud Perzisch kleed met floraal decor(restauratie rand) 202x162cm Cond:R
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, blauw-rood-zwart-creme in goede staat, 222x162cm