Ongesigneerd 20e eeuw familie bij sterfbed, olieverf op paneel 48x40cm Cond:G
Twee 18-19e eeuwse messing tabaksdozen, rechthoekig met zilveren naamschild, en gegraveerd ovaal, met figuren en tekst 11-12cm Cond:G
Drie oude hoge hoeden, 1e helft 20e eeuw La elion Paris, Burton Englisch style , en een in doos, +/- 13x30x24cm
Lot van drie loepen met o.a parelmoer, hout, messing etc 2e helft 20e eeuw in goede staat 25-28cm Cond:G
Antieke benen miniatuur schedel 19e eeuw 3x3,3x2,2cm Cond:G
Oude landkaart van Zeeland naar oud voorbeeld omstreeks 20e eeuw met mahoniehouten lijst 34x46cm Cond:G
Adrianus Miolee 1879-1961, zon en herfst nevel aan de Vecht bij Weesp, olieverf op paneel 46x37 Cond:G
Grote Tibetaanse sieradenkist met toiletspiegel en 4 lades, met leer bkleed en met goudverf beschilderd, drakendecor, koperbeslag 21e eeuw 30x24x31cm Cond:G
Twee kunstwerken, onduidelijk gesigneerd maanlandschap (acryl) ongesigneerd omstreeks 1920 lepelaars (tekening) 39-29 39x58 Cond:G