Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Schilderij W. van Bemmel 1090
Schilderij W. van Bemmel

Ergebnis:

110 EUR

Aquarel, soldaten bij tent 1087
Aquarel, soldaten bij tent
Startpreis 120 EUR
Ongesigneerd ca. 1880 1079
Ongesigneerd ca. 1880
Startpreis 60 EUR
Schilderij Giethoorn 1076
Schilderij Giethoorn
Startpreis 100 EUR
Gerda Rotermund 1073
Gerda Rotermund
Startpreis 200 EUR
Schilderij, Hendriks havengezicht 1070
Schilderij, Hendriks havengezicht
Startpreis 150 EUR
Gobell, aquarel, winter 1067
Gobell, aquarel, winter
Startpreis 1.200 EUR
Frans Peeters 1064
Frans Peeters
Startpreis 80 EUR
Ikoon, 19e eeuw 1056
Ikoon, 19e eeuw
Startpreis 1.250 EUR
Schilderij, Herman Brood 1053
Schilderij, Herman Brood
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes 1050
Schilderij, H.J. Melcher Tilmes

Ergebnis:

320 EUR

Martin Wollmer 1047
Martin Wollmer
Startpreis 200 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1044
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 200 EUR
Monogram M. 1036
Monogram M.
Startpreis 300 EUR
Gouache, Mia Dikken 1033
Gouache, Mia Dikken
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Dick Bruna litho 1030
Dick Bruna litho

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Schilderij, Adri Pieck 1027
Schilderij, Adri Pieck

Ergebnis:

400 EUR

Achterglas schilderij, 19e eeuw 1024
Achterglas schilderij, 19e eeuw
Startpreis 150 EUR
Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom 1016
Schilderij Stutterheim, kalfje bij boom
Startpreis 200 EUR
Lithografie, Ton Schulten 1013
Lithografie, Ton Schulten
Startpreis 300 EUR
Schilderij Derk Wiggers 1010
Schilderij Derk Wiggers
Startpreis 750 EUR
Verkauft
Schilderij, A.J. Lamme 1007
Schilderij, A.J. Lamme

Ergebnis:

1.100 EUR

Schilderij, W. de Klerk 1004
Schilderij, W. de Klerk
Startpreis 4.000 EUR