Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ivoren Corpus Christie
Startpreis 375 EUR

Antieke ivoren Corpus Christie in goede staat van mooie kwaliteit 20x14cm. Cond.: G

Ivoren schuifdoosje, China
Startpreis 80 EUR

Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G

7 Delen ivoor/been/lak
Ergebnis: 80 EUR

Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R

Ivoren figuur
Ergebnis: 110 EUR

Grote antieke Chinese figuur omstreeks 1900 voorstellende een chinese oude man met wandelstok 18cm Cond:G

Ivoren oester met figuren
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinese ivoren schelpvormig gesneden figuur, voorstellende een oester met vis, bosgezicht en figuren 7x8x4 Cond:G

Ivoren figuur liggend
Ergebnis: 70 EUR

Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G

Ivoren figuur
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G

Drie ivoren figuren Guanyin
Startpreis 90 EUR

Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G

Ivoren geisha
Startpreis 125 EUR

Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.

Ivoren Ganesha
Ergebnis: 80 EUR

Antieke ivoren Oosterse Ganesha in olifantvorm op houten sokkel 10,5cm. Cond.: G

Houtsnijwerk met been
Ergebnis: 80 EUR

Antiek Chinees bergdorp met figuren gemaakt van hout en been ca. 1900 (2 benen zuilen van kapschuur missen) 29x36x24cm. Cond.: R-G

Netsuke
Ergebnis: 45 EUR

Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G

7 Aziatische figuren
Startpreis 40 EUR

Kavel met 7 Oosterse figuren: 5x antiek ivoor China etc., 1x benen antieke boedha en 1x keramieken Chinees 7-16cm. Cond.: G

Divers ivoor
Ergebnis: 35 EUR

Briefopener en ketting, broche van ivoor. Briefopener met zilveren heft met fraaie bewerking en blauw emaille. Stukje ivoor afgebroken. En een ketting en broche van uitgesneden ivoor. Broche mist stek...