Antieke microscoop in originele mahoniekist, Watson and Son London 1264, messing en ijzer in goede originele staat. 27x18x15cm
Pistool, voorlader, 18e-19e eeuws, in redelijke staat wel scheur in hout. 39cm
Twee zilver vergulde Parkerpennen, 925/000 met ruitbewerking. Set bestaande uit een balpoint en vulpen.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Oude messing haardset met liggende jachthond 4 delig 20e eeuw in goede staat 55cm Cond:G
Antieke majolica tefelpetroleumlamp omstreeks 1880 met compositiemetalen voet en antieke glazen kap met damesvoorstelling, in goede originele staat(kleine barst onderin tulp) 51x17øcm
Antiek stenen hoofd omstreeks 400 voor Christus, Afghanistan of India , deel van een beeld gemonteerd op sokkel, 10x6,5x4,3 Cond:G
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Antieke majolica petroleumlamp omstreeks 1900, Jugendstil, met floraal decor en compositiemetalen voet,(kap stukken uit) 35cm Cond:R/G
Bronzen ceremoniële standaard voor staf uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 15xø4cm.
Antieke vuursteen, munitiemaker, 18e eeuw metalen zijkanten missen 25cm Cond:R
Hillebrand metalen bureaulamp 30-er/50-er jaren Duitsland, in zeer goede originele staat 44x44x38cm.
Zeer groot oud jachtmes 1e helft 20e eeuw, met lederen schede en hoornen heft 51cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke strijkbouten o.a: ijzer en messing (enkele met afstelhouder) 10-24cm. Cond.: G
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G
Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G
Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Twee oude antieke krissen, 1 bewerkt benen heft, en 1 hoornen heft, beide in goede staat (zonder schede) 25-40cm Cond:G
Grote oude bronzen 2 lichts wandlamp met grote figuur, meisje met bloem, 20e eeuw, 45x40x20cm Cond:G
Twee bronzen 4-lichts kaarskandelaar omstreeks 1880 Historisme, staande op leeuwenpoten 43cm Cond:G
Prachtige grote Tiffany stijl tafellamp met libelle decor 2e helft 20e eeuw, 43x42cm Cond:G
Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm
Twee antieke bijbels: 1x grote bijbel ca. 1900 "Holy Bible, old and new testament Browns Family Bible" met koperen sluitwerk en 1x 17e eeuwse bijbel "Biblia De Oantsche H. Schrifture in 's Gravenhage,...
Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G
Antieke majolica tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met florale decors en originele gebloemde kap, in goede staat 51x25øcm
Antieke koperen plafondlamp omstreeks 1900 met facetgeslepen mat galzen kappen, in goede staat. 50x55øcm Cond:G
Versteende prehistorische fossiel in krijtgesteente(vissoort) 32x14x4 Cond:G
Vier oude tuinmeubelen van metaal: 1x bloem-etagetafel , 2 stoelen en 1x hocker 43-70cm. Cond.: R-G
Zeer grote antieke speculaasplank, houtgestoken figuur omstreeks 1900, 100x34x3,5cm Cond:G
Vijf oude draaischijftelefoons met baceliet en koper, midden 20e eeuw 20-25cm Cond:G
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Antieke plated Jugendstil dekseldoos met edelhert decor omstreeks 1900 in goede staat 8x23x15cm
Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G
Antieke demontabele Joodse bronzen kandelaar, 9 lichts met draaister(schroefdraad moe) 19e eeuws 39x28x12cm Cond:G
Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G
Oude Amerikaanse spaarpot Jolly Nigger Bank, gemaakt van gietijzer, 20e eeuw met mechanisme 19,8cm Cond:G
Antieke vitrine met tinnen beschilderde figuren soldaten, omstreeks 1900, voorstelling slag bij...? ongeveer 250stuks 15x52x16cm Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1900, 6 hoekig met facetgeslepen glas, 3 lichts in goede staat