Ring zilver 925/000 met witte en blauwe zirconia's. Fraaie grote ring met een ovale blauwe zirconia met een rand met witte zirconia's. Grootte 1.7x1.6 cm. ø 53 ca. 4.5 gr.
Antieke Hollands zilveren theeduim en suikerschep, theeduim 835/000 Jaarletter I:1863 MT: Adrianus Kuijlenburg, Schoonhoven, suikerschep 835/000 Jaarletter Y: 1833 samen 17gr. Cond:G
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Gesigneerd Henry. W. Clapton Engelse school 20e eeuw, 2 landschappen olieverf op paneel 29x20cm Cond:G
Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G
Bijzonder melkglazen bonbonschaaltje voorzien van golfrand met rode bies, met gecontourneerde en gegraveerde 835\000 zilveren biedermeijer hengsel. Mr A.H. Ankum-Zaandam\Amsterdam ca 1860 12x15cm Cond...
Gietijzeren met messing wandklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk en korte slinger (zonder slagwerk) 45x32x8cm. Cond.: G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5 Cond:G
Donburg 2e helft 20e eeuw vaas met rozen, olieverf op linnen 25x20cm Cond:G
Fraaie hanger en collier zilver verguld 925/000 met zirconia. Grote ronde hanger met een grote en kleine zirconia, beiden in een gladomzetting bevestigd aan een gedraaid fantasie collier. Grootte 17x1...
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Engelse staande klok 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat met grenenhouten kast. Seconden- en dagaanduiding 198cm. Cond.: G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...
Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
3-Delig opaline tafelstel met zilveren monturen en deksels 835/000 MT: J.M. van Kempen en Zonen. Eind 1800 ø ca 8cm hoogte ca 11cm Cond:U
Zilveren gembervork, 835/000, met gecontourneerde steel en voorzien van fraaie graveringen. MT: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl: M 1871 19 cm, ca. 36 gr. Cond G
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Zeer fraai zilveren (800/000 Duitsland) fruitplateau. Prachtig uitgewerkt met florale versieringen en in het midden een medaillon met putti's. Het geheel is bevestigd op een rijk versierde voet, 33x19...