Chinees antiek porseleinen flacon met zilveren dop omstreeks 1920, met handgeschilderd rozendecor. 9x7,5 Cond:G
Stel zilveren 835/000 vleesdienvorkjes , steel met puntfilet. MT H. Hooykaas Schoonhoven anno 1948. Cond:G ca 54 gram en 16cm
Zes strakke zilveren theelepels,835/000, met holle lijn in het midden van de steel, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist 1926-1961, ca. 72gr. L.: 11cm.
Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G
Duits zilveren (800/000) kapset bestaande uit: 2 spiegels en 2 borstels. De spiegel en de borstels zijn gevat in gladde monturen met sierlijke randen. De kleine spiegel (830/000) zit in een druk bewer...
Duits zilveren zakmesje, Jugendstil, gemerkt Haniel&Tueg. Machinen Fabrik Düsseldorf , voorzien van fraaie afbeeldingen met tekst. Cond:G 7,5x2cm
Antieke houten voorzittershamer met 925\000 zilveren montuur. Cond:G 26x4cm
Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam 8,5x4,5cm ca 52 gr
Twee zilveren (835/000) gespen: 1x versierd met Zeeuwse knoppen (breukje) en 1x gesp gemaakt van een tasbeugel met getrembleerde bewerkingen, voorzien van een grootkeur, 10x7cm., totaalgewicht ca. 65g...
Loddereinflesje, van fraai geslepen kristal met zilveren, 835/000 dop en voet met bloemmotief. Iets gedeukt 12 cm Cond R-G
Drie ovale fotolijstjes bestaand euit een set van twee ovale zilveren fotolijstjes, 925/000, met dubbele filetrand, gemerkt: Lunt Sterling 1185 en hierbij een ander ovaal lijstje op bolpootjes, 9cm Co...
Zilveren 925/000 fotolijst met houten achterkant, afm. 9x13cm MT: Zilverstad-Schoonhoven anno 2001 Cond:G
Kristallen beschuitbus met sterslijpsel en zilveren knop op kristallen onderschotel (kleine chip op dekselrand). Bus: 23xø11cm. Cond.: G
Fraaie zilveren 835/000 gedreven en gegraveerde strooier in de vorm van een siervis, Nederlands herkeur Z2 24 gram, 6 cm Cond:G
Set met 10 theelepels, 1 suikerschep en 1 suikerlepel met fraai bewerking aan de steel en versierd met een kroon, ca. 151gr. L.: 11cm.
Acht delen oud plated, waaronder een koffieservies met tablet Engeland, een tafelstuk, kristallen schaal omstreeks 1900. 8-46cm Cond:R\G
Stel 835/000 zilveren botermesjes, steel met puntfilet, MT Zilverfabriek Voorschoten ca 1930. Cond:G ca 39 gram 13 cm
Zilveren 835/000 miniatuur opvouwbare strandstoel, verstelbaar in diverse standen, Nederlands gekeurd. Cond:G ca 22 gram 8cm
Kavel met 21 zilveren (835/000) theelepels met diverse bloemmotieven, diverse meesters ca. 1900, ca. 163gr.
Zilveren doosje, 925/000, met spiegel en scharnierend deksel. Aan één kant applicatie met half-edelsteentje en strass-werk
Vier delen bestek bestaande uit een zilveren 835/000 petit four lepel anno 1916, en een antieke zilveren 835/000 theeschep met vleugelbek anno1869, en verzilverde schep met fraaie bloemsteel en lepel ...
Zilveren 835/000 vleesdienvork, steel met puntfilet ca 23 cm lang. MT J.A. Driessen Utrecht anno 1936. ca 73 gram 23 cm. Cond:G
Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...
Drie delen zilver, 925/000 bestaande uit een eierdop met getrembleerde bewerkling, een lage kandelaar met florale versieringen en een klein schenkkannetje, glad model met een oor van takjes. 8x4.5x8/ ...