Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.
Jugendstil vaas ca. 1900 (lampenvoet), cassiskleurig met rondom landschapdecor, tweekleurig opengewerkt (minimale chips bovenrand) 18,5cm. Cond.: R-G
Vijf delen oud kunstglas 20e eeuw: 1x grote vaas Nancy met floraal decor, 1x groene glazen vaas met 3 ribben (chip af), 1x Gallé stijl vaasje met floraal decor, 1x Art Deco stijl bolvaasje en 1x gesig...
Twee kristallen gembercoupes met deksel 19e eeuw: 1x waaierkristal (minimale chips) en 1x grote geslepen coupe in zware uitvoering (minimale chips) 26-39cm. Cond.: R-G
Kavel met 8 oude kristallen Roemer glazen ca. 1930 met dezelfde slijpsels 21cm. Cond.: G
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G
Jugendstil glazen vaas ca. 1900 in compositie metalen houder (bovenrand chip) 22cm. Cond.: R
Oude facetgeslepen kristallen bowlset (13-delig), bowlpot met 12 glazen in goede staat
Vijf delen mondgeblazen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x gesigneerde blauwgroene bolvaas, gesigneerd Melina, 1x Jugendstil stijl bolvaas, onduidelijk gesigneerd, 1x roodblauwe vaas ca. 1920, 1x hoge groen...
Grote zware oude rode kristallen overlay geslepen Boheemse vaas 20e eeuw in goede staat 26xø15cm.
Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x Gallé stijl vaas met floraal decor, 1x Boheems kristallen vaas, robijnrood, gegraveerd en met floraal decor, 1x vaas ca. 1920 met decor van goud en bloemen 16-28cm...
Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...
Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Groot cassis-kleurig glas-in-lood venster 19e-20e eeuw (1 ruitglazen venster is gebroken) 80x50cm.
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G