Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een kat 2e helft 20e eeuw (de staart draagt de glas-in-lood lamp) 40x26x14cm. Cond.: G
Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G
Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G
Antieke blaasbalg met hout en leder 19e eeuw in goede staat 110x68x35cm.
Bronzen Jugendstil stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met kruik in goede staat 56cm.
Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G
Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G
Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G
2 messing wandkandelaars in bloemvorm, 20e eeuw, 37x16x27cm Cond:G
Duits koperen 19e eeuws metalen meetlint en houten handvat, gemerkt met een adelaar en G.L. D.R.P. 97569 (20 meter). Begin van de rol is los, verder in goede staat 22x8,5x3,5cm.
Oude kopergeslagen lampenvoet met rondom boerderijvoorstellingen met vee. 20e eeuw 33x13cm Cond:G
Chinese met leder beklede sierradendoos met drie lades 21e eeuw. 26x20x20 Cond:G
Eikenhouten 18e eeuwse zoutkist met kerfsnede tulpendecor in goede originele staat 49x24x20cm.
Franse Boulle dekseldoos 19e eeuws met schildpad en koper, wit en blauw. (stukje koper en schildpad mist op deksel) 10x25x17 Cond:R