Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G
Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G
Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.
Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G
Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G
Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G
Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G
Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.
Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G