Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met speelstukken van bamboe (en been?), 1x kartonnen doos met speelstukken van houten en papier bedrukt, 1x houten doos ca. 1930 met speelstukken va...
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x blikken doos met bamboe stenen, 1x blikken doos met bamboe (en been?) speelstukken en accessoires, 1x kartonnen doos met houten speelstukken, 1x kartonnen doos m...
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) o.a.: 1x 5069, 1x 4042, 1x 4021 en 1x 4065, gebruikerssporen en condities tussen Matig en Goed.
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 4068, 1x 4069 en 1x 4011 (in originele doos), in redelijk tot goede staat.
Vijf delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 1x 2001, 1x 4041, 1x 4043, 1x 4044 (met originele doos) en 1x 4047 (met originele doos). Allen in redelijk tot goede staat.
Zeven delen Lehmann L.G.B. (G-Scale): 2x 5010, 1x 5012 Super, 2x 3530, 2x1030, allen behalve 1x 5010 met originele doos, in redelijk tot goede staat.
Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R
Drie oude speelgoed walsen: 1x plastic wals van "Rex", model "Billy Smoke" met afstandsbediening (bespeeld) 25x14x13cm., 1x blikken groene wals met draaibare chaffeur 27x15x13cm. (redelijke staat) en ...
Drie oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x kartonnen doos met bamboe beschilderde speelstukken, 1x kartonnen doos met bamboe (en been?) speelstukken, 1x blikken doos ca. 1930 met bamboe en benen speelstuk...
Groot blikken poppenhuis omstreeks 1960 met inventaris, made in Japan. 42x66x22 Cond:R\G
Vier oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x met stof belijmde doos met speelstukken van bamboe en been belijmd ca. 1930, 1x kartonnen doos met speelstukken van hout en papier belijmd, 1x kartonnen doos met...
Leuk schaalmodel van "Stephenson's Rocket", bevestigd op houten voet met rails 22,5x24x9cm.(afmeting model), lichte oxidiatie. Cond.: R-G
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2075 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2045 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Drie delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4002 en 1x 4040 BP, allen met originele doos in redelijk tot goede staat.
Zes delen Lehmann L.G.B. (G-Scale) : 2x 4061 (met originele doos), 1x 4001, 1x 4003, 1x4011 en 1x 4066. Condities van matig tot goed (enkele delen missen).
Chinees Mahjongg spel 2e helft 20e eeuw in houten met leder beklede kist. Bevat bamboe met benen speelstukken 9,5x23x14cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen: 1x houten stenen en zwarte doos ca. 1900, 1x in houten met stof beklede kist ca. 1930, speelstukken van bamboe en been, 1x kartonnen met stof beklede doos ca. 1930 e...
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been en hout 14x21x8cm., 16x28x11cm. en 17x23x5cm. Cond.: R-G
Mamod SE2 stoommachine in redelijk tot goede staat 20x17,5x14cm.
Antieke blikken kinder speelgoed naaimachine met sprookjes lithografie ca. 1900 in goede staat 22x23x12cm.