Evert Bomhof ( 1886 - 1949 Zwolle), olieverf op linnen, 's zomers landschap met koeien aan het water 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1911, Engelse school? Engelse officier te paard in galop, pastel op papier, 44x34cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G
Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.
Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2045(G-Scale)in originele doos, functies ongetest,Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1890 van roodaderig marmer met messing. Bevat 8-daags Frans uurwerk en halfuurslag 44cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Duitse Biedermeijer mahoniehouten bank omstreeks 1840 (minimale fineerschade,stoffering licht beschadigd) 100x200x67cm Cond:G
Zeldzame 19e eeuwse Franse kinderstoel van eikenhout, gestoken en gevlochten rugleuning en zitting, valbeveiliging. 125x47x55 Cond:G
Twee prachtige Jugendstil ingelegde gefineerde halve-maan tafeltjes (samen 1 ronde tafel) ca. 1910. Berken fineer (vermoedelijk Duitsland) 60x70x35cm. (per stuk) Cond.: G
Noord Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier commode ca. 1850 met 3 lades. Fineer + poten in slechte staat, verder in goede staat Cond.: R-G 92x85x49
Frans notenfineer commode met 3 beschilderingen van figuren ca. 1900 met bronzen beslag en hekwerk. Schilderwerk op deurtje is gesigneerd (blad kapot maar compleet) 65x68x33cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten 19e eeuwse vertico ca. 1860 in goede originele staat 142x100x48cm.
Engels eikenhouten rolbureau ca. 1900 met 11 lades en vakverdeling achter rolluik. In goede originele staat 120x120x67cm.
Strakke grenenhouten Louis Philippe commode ca. 1870 89,5x51x84 Cond.: R-G
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Duitse spinde met sterintarsia. 42x19x41 Cond:G
Engelse mahoniehouten 19e eeuwse sierradenverkoop vitrine, in goede originele staat. 33x55x39 Cond:G
Grote bronzen eend 21e eeuw op zwart marmeren voet, gesigneerd Francois Pompon 36-37x18cm. Cond.: G
Grote Italiaanse keramieken panter met jong, gesigneerd Ronzan-of Bonzan. 51x22x23 Cond:G
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R
Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G
Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...
Zeldzaam 18e eeuwse 3-delig aardewerken olie- en azijnstel, gemerkt de Klaauw. In zeer goede staat met minimale glazuurschade 20x19x12cm.
Zes geschulpte keramieken Calvari bordjes 18e-19e eeuw (kruiziging Jezus), handbeschilderd (2 bordejes met minimale randschades), ø16,5cm. Cond.: G
Drie grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø30-ø32cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 13xø10cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 55 ca 4.0 gr
Lehmann L.G.B. 2066 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Oude messing skeletklok met slagwerk en decentrale secondenwijzer, op houten voet met glazen stolp, 2e helft 20e eeuw 30cm Cond:G
Franse zwarte Louis PHilippe tafelpendule ca. 1870 met messing sierwerk en grote emaille wijzerplaat. bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag. 1 Zijkant mist stukjes fineer, verder in goede staat ...
Handbeschilderde Hollandse friese staartklok, 2e helft 20e eeuw met Hermle uurwerk, 120cm Cond:G
Eikenhouten 19e eeuwse kerkbank in goede originele staat, 108x50x250 Cond:G
3 -Delig Frans porseleinen kaststel met florale decors en Frans wapen decor chateau de Versailles (20e eeuw), 1 ronde dekselvaas, twee hoekige dekselpotten. 31-43 cm, Cond: G
Diverse zilveren lepels en vorken, bestaande uit een petit-four schep, 2 roomlepels, 2 dessertlepelos, 2 dessertvorken, vleesvorkje , zuurvork, klontjestang, 2 theelepels en 12 zilver vergulde koffiel...
Zeer fraaie chatelaine, zilver 835/000, met 2 fraaie stempels en sierlijke sleutel, beiden antiek met filigrain bewerking. Bevestigd aan 2 sierlijk bewerkte tonnen door middel van jasseron schakels. L...
Collier met granaten en GG 585/000 sluiting. Collier van 3 rijen granaatkralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een mooie ovale met getorst draad bewerkte sluiting met in het midden een ovale granaat. Lengte ...
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
Fischer - Une ca. 1980 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met Fachwerk boerderij 72x81cm. Cond.: G
René Reinicke (Duitse School 1860 - 1926), sepia op papier 30x40cm. Cond.: G
Siegfried Reich a.d. Stolpe 64 ( 1912 -2001 Duitse School) nr. 30/30, lithografie op papier, abstracte compositie 49x61cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Hollandse Biedermeier mahoniehouten salontafel in zeer goede staat 58x112x140cm.
Eikenhouten 2-deurs hoek-vitrinekast. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 200x75x35cm.
Hollandse 19e eeuwse uitneembare vurenhouten vitrinekast met oplopende deuren (landelijk model), 3 lades onder en bronzen beslag. In originele oude bierverf 230x145x50cm. Cond.: G
Drie grote antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met 5-kleurig floraal decor 17e-18e eeuw (alle 3 gekramd) ø28cm. Cond.: R
Twee grote 18e eeuwse Delftse polychrome keramieken borden met bonte florale decors (lichte randschades) ø31cm. Cond.: G
Mooie zilveren schaal, 925/000, Engels. Ovaal model met getorste bredere rand. Voorzien van kleinkeur en belastingteken. 33x20x6 cm ca 346 gr Cond R-G
Zakhorloge GG 585/000. Zakhorloge Levrette met GG kast, ø 45 mm, werkend
Lang barnsteencollier. Lang verlopend barnsteencollier met ovale kralen 16x11-30x21 met onedel draaislot. lengte 75 cm ca 63 gr
A. Motsch (Duitse School ca. 1920), olieverf op linnen, auerhaan in besneeuwd berglandschap 70x80cm. Cond.: G
Copie DeFregger 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Oostenrijks interieur met figuren 50x40cm. Cond.: G
W.A. van Leeuwen, schaal met aardappelen, olieverf op linnen. 42x34cm Cond:G
Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1x paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G
Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G
Antieke notenhouten Henry Deux schoolklok omstreeks 1870, met emaille wijzerplaat en emaille cartouches, origineel uurwerk met halfuurslag.Cond:G 50x39x15cm
Oude eikenhouten boekenkast met geslepen glas 2e helft 20e eeuw met panelen aan de zijkanten 183x108x39cm. Cond.: G
Originele beschilderde Zuid Duitse kist anno 1837 met floraal en vogeldecor in goede originele staat met slot 125x58x59
Pallisander fineer halve-maantafel ca. 1900 met bandintarsia in zeer goede staat 70x85x45cm.
Lederen kuipstoel met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw (leder heeft lichte halen) 84x65x65cm. Cond.: G
19e eeuwse mahoniehouten trumeau met marmeren blad en lade, 86x77x50 cm Cond:G
Eikenhouten dienbladtafel 19e eeuws met afneembaar dienblad en kruisspantpoot. 85x83x57 Cond:G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten(fineer) halspiegel met gesneden kroon in originele staat. 180cm Cond:G
Groot oud oosters kleed, creme-rood-blauw. 2e helft 20e eeuw 198x308cm Cond:G
Houtgesneden figuur 17e-18e eeuw van figuur met hondje op houten console gemonteerd. Arm mist, bek hondje beschadigd en hand beschadigd, 18cm. Cond.: R
Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G
meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G
Grote keramieken roofvogel op rots ca. 1900 van Amphora (Czecho-Slovakia, nr. 8281 43). In zeer goede staat 40x17x33cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met Foo honden, goud, en florale decors. 31,5x13 Cond:G
Zes 18e-19e eeuwse Chinese schaaltjes met voorstellingen van figuren inb tuin (3x goed, 3x beschadigd) ø9cm. Cond.: R
Martin Wollmer ( 1939 Köln Duitse School), olieverf op paneel, moderne compositie met figuren 152x152cm. Cond.: G
Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G
Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G
Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Duitse notenhouten Grunderzeit 1-deurs vitrinekast ca. 1880 met schappen in goede staat 119x38x72cm.
Duitse notenhout fineer 1-deurs Louis Philippe kast ca. 1870 in goede staat (verbleekt), geschikt voor vitrine Cond.: R-G 191,5x103x43
Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G
5 delen chinees imari 18e en 19e eeuw, een gesigneerde grote kom met haarlijn, 18e eeuw.een kop en schotel 18e eeuw, een losse schotel, een kop en schotel en nog een losse schotel met chip.
6-23 cm.C...
Kristallen schuit met sier- en ruitslijpsel voorzien van zilveren (835/000) hengsel met parelrand, MT: A. Chr. Fontani Jr. Amsterdam, JL: S 1928, 16x8x14cm. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje 835/000, in de vorm van een mandje met oortjes, voorzien van wapenschildje. Mr. gebr. Niekerk-Schoonhoven anno 1973. ca.22 gr. 3x4,5x4,5 cm Cond:G
Broche GG 585/000 met micro moziak. Broche met 2 onyx stenen, 16x18 mm, versierd met bloemen uit micro mozaik. Om de onyx zit een fraaie versierde gouden rand. Grootte 46x20 mm ca 8.9 gr
Oorstekers GG 585/000 met turkoois. Oorhangers van bewerkt gekruld goud bezet met 3 ronde turkooiskralen en als hanger een langwerpige turkooissteen. Lengte 3 cm ca 4.00 gr
Omega horloge, damesmodel Dynamic automatic met stalen band. Vertoond wat gebruikssporen. lengte ca 17 cm
Anton Heyboer (1924-2005) Kip, plakaatverf op papier.Cond:G 21,5x30 cm
Piet Middelhoek ( Briell 1930 - Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met makrelen 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd: Mullei naar Kurzwelly,huis in besneeuwd bos, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond:G
Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.
Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G
Porseleinen zuilenklok ca. 1890 met musicerende figuren en putti voorstellingen (compositie metaal). Bevat wekkeruurwerk met seconden- en urenaanduiding, geheel in goede staat 46cm.
Zeer grote prachtige mahoniehout fineer Kienzle Westminster regelateur (3 opwindgaten) met bandintarsia. Grote messing wijzerplaat en slinger met gongslag op 6 staven ca. 1930 85x46x20cm. Cond.: G