Oud Duits Rosenthal porseleinen servies, decor Sanssouci 20e eeuw met rozendecor (groen/goud) bestaande uit: 6 kop & schotels, 12 grote borden, 6 ontbijtborden, 6 gebaksschotels, 1 sauskom, 1 dekselvi...
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Duitse tafelklok ca. 1880 (waarschijnlijk Kienzle) met geëbonisserde kast en goudkleur in goede originele staat 48cm. Cond.: G
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Driedelig koperen klokkenstel ca. 1900 met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Geheel in goede staat, slinger is niet origineel 37-41cm.
Monogram M.V.H. '91 (verso M.A. Goes van Dirxland), aquarel op papier, bosgezicht met bospad 35x25cm. Cond.: G
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
Oud/antiek Duits eetservies, Konig. pr. Tettau 1e helft 20e eeuw bestaande uit: 12 kop & schotels, 10 losse schotels, 1 botervloot, 2 dekselschalen, koffiekan, melkkan, suikerpot, 1 sauskom, 1 grote s...
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
Franse Sevres 19e eeuwse porseleinen tabaksdoos, handbeschilderd en gesigneerd. In zeer goede staat 11x3x6cm.
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Jan Cremer (Enschede 1940 - ), nr. 806/000, litho op papier, landschap korenschoven naar aanleiding v.d. vuurwerkramp (gemaakt in oplage) 65x47cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote oude Delftse bont keramieken bord, gemerkt APK. 19e eeuw of later ø33cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2095 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, in gebruikte staat.
Majolica vaas ca. 1900 met koperen parelrand, gesigneerd Josef Steidl met decor van flora en vlinders. Genummerd 210 in goede staat 11,5xø12cm.
Groot Chinees Mahjongg spel in rood gelakte houten kist 2e helft 20e eeuw 18x52x23cm. Cond.: G
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
Jan Kelderman(Edam 1914-1990 Amsterdam) Lutherse kerk, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, Engelse school, Engelse cavalerie te paard, pastel op papier 44x34cm. Cond:G
Gesigneerd Willy Martens,Wandelaars op pad, olieverf op linnen,35x24. Cond:R