Stel fraaie zilveren 835/000 tafelstukken als fazantenhaan en hen. ca 20x9cm onbekende keurmerken, 123gr Cond:G
Elegante armband WG 585/000 royaal bezet met briljanten. Armband met sierlijk ovaal middenstuk bezet met 11 royale briljanten, ø 2.4-3.5. De rand om het middenstuk is bezet met briljanten, verlopend i...
Ring WG 585/000 met diamant. Fijne sierlijke ring met slag met in het midden een kleine rozet met fancy brown diamanten en in de slag diverse kleine diamanten W. Totaal ca 0.40 crt. ca 2.95 gr ø 54 Ni...
Fraaie armband WG 585/000 vol saffier en briljant. Mooie armband met 23 ovaal cabouchon geslepen blauw saffieren met een lichte kleur, 6x3.5 mm, totaal ca 13 crt en om en om tussen de saffieren 2 klei...
Choker WG 750/000 met saffier en briljant. WG venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca 4.2 mm. Lengte 42 cm...
Oorstekers WG 585/000 met briljant. Oorstekers bestaande uit 2 cirkels verlopend in grootte met in het midden een diamantje gezet in een illusie zetting met 6 pootjes. ø oorsteker 9 mm. ca 1.5 gr
Hanger WG, 585/000, met 1 briljant. Peervormig model bestaande uit een grote krul met in het midden een klein briljantje in een royale zetting. ca 3,5 gr 18.5mmx30mm Nieuw
Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw
Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw
Collier WG 585/000 met diamant. Y-collier met grote langwerpige WG hanger, 44x10 mm, aan weerskanten voor de helft bezet met diamantjes, totaal 0,64 crt. De hanger zit bevestigd aan een fijn palmierco...
Fraaie herenring WG 750/000 met briljanten. Strakke vierkante ring met schakelbewerking en aan de bovenzijde in een vierkant bezet met 9 briljanten, totaal ca 0,60 crt ca 12.15 gr ø 61
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten. Vierkante oorstekers, 9x9mm. De oorstekers zijn bezet met carree geslepen diamanten, 5x5 per oorknop. Totaal ca 1,00 crt W/SI Nieuw
Exclusieve grote speelkaartendoos van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne voorzien van een afbeelding van een klaver heer. 88 solotniks ( 916/000 zilver Rusland). T...
Fraaie zilveren grote opdienlepel, zogenoemde brijlepel, Haags lofje, 39 cm ca 171 gr. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken (1814-1893) Cond G
Antieke ronde 835\000 zilveren jardiniere op drie fraai gestileerde adelaarspoten met originele blauwglazen schaal ca 20cm. keurkamer S'Gravenhagen Anno1879. 7,5cm hoog. Cond:G
Prachtige grote Hongaars zilveren (800/000) ovale gelobte schaal met florale bewerking langs de rand (1937-1965), 39x33x18cm. ca. 1233gr. Cond.: U
Zilveren 835/000 dekseldoosje of visitekaartjes houder met streepdecor en gouden spiegelmonogram. MT J.G Sauveplanne Amsterdam ca 1940. 9,5x7x5x1cm ca 91 gr Cond:G
Bijzondere 18e eeuwse zilveren ajourgezaagde Louis Quinze lepelvaas versierd met Floraal graveerwerk, op vierkante voet. Mr F. Seitmaler-Augsburg 1771. voorzien van zes 18e eeuwse lepeltje met spitse ...
Bijzonder zilveren gembercouvert, 835/000, Hollands couvert metr fraai floraal gegraveerde stelen en bakken. MT: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam jl: C 1862, ca 73 gr 20 cm Cond U
Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U
Zilveren wandbord, 835/000, Hollands, met in het midden een voorstelling van een feestende figuren en in de rand twee Hollandse stadsgezichten. De rand is verder versierd met bloemen en vogels. ø 21 c...
Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca 29 cm. Gerestaureerd.