Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G
Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.
Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G
Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G
Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104
Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...
Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G
Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G
Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...
Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm
Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr
Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G
Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85
Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G
Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm
Unieke Engelse zilveren (925/000) Empire rammelaar met fluit. Zilver verguld, rammelaar met 8 bellen, fluit en een staafje bloedkoraal (afgebroken), MT: John Riley London, JL: R 1812, 11x5cm., ca. 56g...