Diese Webseite verwendet Cookies

03. Aprilveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 9. April 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Nijgh 351
Nijgh
Kein Mindestpreis
Aquarel, J.H. Weisenbruch 352
Aquarel, J.H. Weisenbruch
Kein Mindestpreis
Ricky Damen 353
Ricky Damen
Startpreis 300 EUR
John van Zweden 383
John van Zweden
Startpreis 50 EUR
Riviergezicht met molen 901
Riviergezicht met molen
Kein Mindestpreis
Schilderij op paneel 1000
Schilderij op paneel
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
2 Japanse pentekeningen 1001
2 Japanse pentekeningen

Ergebnis:

60 EUR

Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw) 1002
Stilleven 19e eeuw (stijl 17e-18e eeuw)
Startpreis 1.200 EUR
B.H. Bolink 1003
B.H. Bolink
Startpreis 350 EUR
A. Terhell 1004
A. Terhell
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Tom Ancone, bloemen op vaas 1005
Tom Ancone, bloemen op vaas

Ergebnis:

100 EUR

Puyenbroeck, stilleven 1006
Puyenbroeck, stilleven
Startpreis 1.500 EUR
Anton Reuvers 1969 1007
Anton Reuvers 1969
Startpreis 45 EUR
Anton Reuvers 1967 1008
Anton Reuvers 1967
Startpreis 60 EUR
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij 1009
Joseph Hendrikus Neuhuys, landschap met boerderij
Startpreis 1.200 EUR
Schilderij, Bert Alers polderlandschap 1010
Schilderij, Bert Alers polderlandschap
Startpreis 150 EUR
Fried Pal, Maxime in Parijs 1011
Fried Pal, Maxime in Parijs
Startpreis 2.000 EUR
Verkauft
Schilderij, bostafereel met fazant 1012
Schilderij, bostafereel met fazant

Ergebnis:

60 EUR

Aquarel voorstellende appels en fruit 1013
Aquarel voorstellende appels en fruit
Startpreis 500 EUR
Laurant, schepen op meer 1014
Laurant, schepen op meer
Startpreis 1.200 EUR
Gesigneerd M.A. Koekkoek 1015
Gesigneerd M.A. Koekkoek
Startpreis 300 EUR
P. van Schendel 1016
P. van Schendel
Startpreis 2.200 EUR
Schilderij met schepen 1017
Schilderij met schepen
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Schilderij met schepen 1018
Schilderij met schepen

Ergebnis:

50 EUR