Zilveren brillenkokertje met gegraveerde rand met monogram E.S.M. en een gouden knijpbril 12x5cm.
Antiek zilveren pijpenwroeter 8gr met paard gedecoreerd, Hollands, 9cm
Armband WG 585/000 met 36 saffier-baquettes 2 ct. in zeer goede kleur en 24 briljanten Lget.W/VSI 1 ct.,L.17.5 cm.,22.4 gr.,met kastslot en veiligheidsketting.
Scharnier creolen WG 750/000,bezet met briljanten TW/IF 1.52crt.,ook aan de zijkanten met briljanten
Oorstekers WG 750/000,bezet met diamanten W/SI 1.0 crt, carre slijpsel
Collier WG 750/000 bezet met diamanten en briljanten in carre en baquette slijpsel, W/SI 0.77 ct., L 44cm.,6.3 gr.
Hanger GG 750/000,PL 950/000,met een diamant druppel fancy yellow/VSI 0.41ct. aan een ketting GG 750/000, L.42cm.,7.4 gr.
Akoya kweekparel collier, WG 585/000 met zwarte en witte akoya parels, 7 mm., L.45 cm.
Zilveren doosje met bovenkant kokosnoot en gegraveerd, Holl. gekeurd. ø4.5cm
Zilveren soeplepel (11cm.) en suikerlepel (12cm.). Compleet gegraveerd, 37gr.
Antiek Hollands zilveren bonbonschaaltje 118gr, met de hand uitgezaagd, voorzien van 2 handvaten. Gemerkt VK.ca 6hx19x10
Decoratieve inktpot met zilveren dop. Hollands 1e helft 20e eeuw. H.:17cm.
Mooi Frans antiek zilveren snuifdoosje 835/000, mooi gegraveerd, sluit goed, mooi verzamelobject, 7x5x1,8cm. 85gr.
Antieke zilveren zeer grote puntgave soeplepel 168gr, Holland ca 33cm
Armband 5-rijig met bloedkoraal en 40 GG585/000 bolletjes. L 20cm.Slot GG585/000.
Bloedkoraal collier L20cm., met 54 bolletjes GG585/000, en een hangertje in kruis vorm. Sluiting GG585/000.
Ring GG 585/000, ø50mm.,bezet met een bloedkoraal. 3.5 gr.
Armband WG, 585/000 bezet met saffier baquettes in zeer goede kleur, en briljanten get.W-W/SI 1.2 ct., L. 17.5 cm.,34 gr. Kast slot met veiligheidssluiting en ketting.