Prachtige zilveren kan versierd met parelranden en floraal gevormde handgreep, Hollands met 2 kleinen benen accenten, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: B 1861, ca. 602gr., 21x14x2...
Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U
Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.
Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...
Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Antiek Amsterdams zoutbakje met blauwglazen inzet, ajourgezaagd, op 4 pootjes met parelrand. Oud belastingstempel visje "ongewaarborgd oud- en inlands" ca. 1860, ca. 69gr., 13,x5,5cm. Cond>: U
Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U
Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G
Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U
Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G
Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G
Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.
Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...
Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....
Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G
Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U