Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren kan
Startpreis 390 EUR

Prachtige zilveren kan versierd met parelranden en floraal gevormde handgreep, Hollands met 2 kleinen benen accenten, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: B 1861, ca. 602gr., 21x14x2...

Zilv. brandewijnkom
Startpreis 350 EUR

Hollands zilveren brandewijnkom met putti's op gegoten handgrepen, 835/000, ca. 176gr., ø13cm. Cond.: U

Hollands zilv. dienblad, houten blad
Ergebnis: 350 EUR

Hollands zilveren dienblad met houten blad, langwerpig model, ajourgezaagde rand met prachtige florale bewerking, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem ( 1920-1990), 48x30cm.

Zilveren serviesje
Ergebnis: 350 EUR

Bijzonder fraai zilveren serviesje 835/000 bestaande uit: theekan (21x13x18cm.), melkkan en suikerpot (10x7,5x9cm. en 10x11cm.). Allen mooi versierd met geschulpte bewerkingen en voorzien van houten h...

Porseleinkast
Startpreis 350 EUR

Zilveren miniatuur porseleinkast met kuif en klauwpoten, fraai bewerkt met floraal decor. Voorzien van 2 openslaande deurtjes en 3 lades, 835/000, MT: FAL (onbekend) Arnhem ca. 1924-1953 (kleinkeur), ...

Theeservies
Ergebnis: 430 EUR

Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R

Zilv. Empire zoutvaatje
Startpreis 300 EUR

Antiek Amsterdams zoutbakje met blauwglazen inzet, ajourgezaagd, op 4 pootjes met parelrand. Oud belastingstempel visje "ongewaarborgd oud- en inlands" ca. 1860, ca. 69gr., 13,x5,5cm. Cond>: U

Zilveren koektrommel
Ergebnis: 300 EUR

Zeer fraaie zilveren ovale koektrommel, Hollands strak model met scharnier, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: H 1917, ca. 361gr., 16x11x7,5cm. Cond.: G-U

2 Strooiers, boer en boerin
Ergebnis: 350 EUR

Twee zilveren strooiers in de vorm van een boer en boerin met scharnierende hoofden, 800/000, belastingteken "V" (buitenlandse werken) begin 1900, ca. 94gr. H.: 7cm. Cond.: G

2 Zilveren kandelaren
Ergebnis: 330 EUR

Twee fraaie Hollands zilveren kandelaars in de vorm van zeilen met floraal bewerkte bovenzijde, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten, JL: W 1906, 7x7cm. Cond.: G-U

Zilveren koektrommel + onderschotel
Ergebnis: 300 EUR

Ovale zilveren koektrommel met scharnierende deksel, op bijbehorende onderschotel met getorste kabelrand, 925/000, Gekeurd: V= Buitenlandse werken, ca. 644 gr., Trommelmaat 15x12x9cm., Cond.:U

Zilveren lijst, 3 ikonen
Startpreis 300 EUR

Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G

Zilveren dekseldoos
Startpreis 280 EUR

Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G

Zilveren suikerpot
Startpreis 250 EUR

Aziatische zilveren suikerpot met 2 oren en deksel op 4 pootjes in de vorm van bladmotief, 800/000, ca. 440gr. Cond.: G

Zilveren Joodse ratel
Ergebnis: 260 EUR

Zilveren Joodse ratel met lopende leeuw aan beide zijden met fraai bewerkte handgreep. Onbekend meesterteken, 925/000, ca. 61gr. 11x8cm.

Zilveren kan
Ergebnis: 250 EUR

Grote epmire zilveren kan op voet met houten greep en knop.925/000, MT: W & H, ca. 728gr. 25x22cm. Cond.: G

Zilv. likeurfles
Startpreis 250 EUR

Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G

Blauwe schaal in montuur
Startpreis 240 EUR

Blauwe schaal in fraai zilveren (835/000) ajourgezaagd montuur met florale bewerking en randen met parelbewerking. Geheel geplaatst op 3 uitgewerkte klauwpoten, Z2 gekeurd, ca. 232gr. (montuur) 15,5x8...

Zilveren suikercoupe
Ergebnis: 280 EUR

Zilveren (925/000) suikercoupe Empirestijl met staande knerren, twee gekrulde draagoren, versierde bovenrand en staand op vierkante voet met 4 ronde kogelpootjes, MT: A. de Haas Sneek anno 1905, ca. 3...

Miniatuur zand-zeep-soda
Startpreis 230 EUR

Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.

Zilveren hengselmand
Startpreis 225 EUR

Opengewerkte zilveren hengselmand met bloemmotieven op voet, met rood Boheems kristallen inzet in de vorm van een bloemkelk, 835/000. Vermoedelijk Duitsland 19e eeuws. Zilvergewicht ca. 120 gr., Cond....

Zilv. voetschaal, rood glas
Startpreis 220 EUR

Boheems kristallen schaal, gedragen door zilveren 835/000 voet , versierd met Cherubijntjes in rococostijl. Schaal ø 17cm., Totale hoogte 17cm., Cond.:G

Zilveren kandelaar
Startpreis 220 EUR

Grote 3-armige zilveren kandelaar op gelobde voet 835/000, ca. 505gr. (zilvergewicht) 30xø15cm. Cond.: G

Zilveren fruitschaal
Startpreis 220 EUR

Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U