Kavel zilver met 9 theelepels en 1 suikerlepel met deels getorste steel en florale bewerking in doos, 835/000, Hollands klein keur ca. 83gr. Cond.: G
Twee Engelse sterling zilveren tafelstrooiers, tapstoelopend model en een vaasmodel, 925/000, samen ca. 58gr., 7-8cm., Cond.: R (vaasmodel behoeft reparatie)
Twee delen Hollands zilver: 1x zilveren suikerschep met florale gravure en deels getorste steel, 835/000, MT: Anthonie en Jacobuc Johannes Driesen, kleinkeur Schoonhoven ca. 1900, H.: 12cm. en 1x room...
Tien Hollands zilveren theelepels met typische Art Nouveau motief, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Znn Voorschoten (1858-1924), ca. 98gr.
Tracheercouvert (37cm.) en broodmes (31cm.), Nederlandse keuren met zilveren heften. Trancheercouvert is met de hand gegraveerd 835/000 Cond.: G
Twee delen zilver: 1x zilveren theezeef met Hollandse afbeelding 835/000, MT: Zaandlandse zilverensmederij Amsterdan, jaarletter X: 1957, 13x7cm. en 1x ovaal zilveren asbak met florale rand en engelen...
Zilveren baar 999/000 (100 gram) en 3 zilveren lepeltjes 800/000 ca. 34gr.
Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...
Twee zilveren cakevorken 800/000: 1x cakevork voorzien van fraai gravure met lauwerkrans, MT: P. van Heumen Schoonhoven, jaarletter Q: 1926 (18cm.) en 1x vork met fruitbewerking (scheurtje in de steel...
Twee Hollands zilveren vleesvorken, model puntfilet, 835/000, MT: Gerritsen en van kempen (1926 - 1961), ca. 57gr., 15,5cm.
Drie flacons met zilver o.a: 1x Engels kristallen parfumflacon met zilveren kraag en 1x kristallen potje met 925/000 zilveren dopje 5-11,5cm. Cond.: G
Vier zilveren lepels: 2x Duitse koffielepels 800/000 met gravure "Düsseldorf" van een echtpaar en florale bewerking, 1x Hollandse theelepel 835/000 met een apostel, MT: J.P. Niekerk Schoonhoven en 1x ...
Vijf delen oud plated 20e eeuw: 2x kaarskandelaar, 1x sigarendoos, 1x lepeldoos en 1x aansteker 8-18cm. Cond.: G
Kavel van 5 zilveren lepels: 3x Hollands zilveren suikerscheppen 835/000, 1x Hollands zilveren zuurlepeltje met florale bewerking en 1x Frans lepeltje met de Arc d'Triomphe (2 lepels behoeven reparati...
Oude Delfts blauwe bonbonschaal ca. 1930 met zilveren hengsel in goede staat 15xø17cm.
Knijpschaar met veermechaniek en zilveren heften plus Hollands zilveren suikerschep. Knijpschaar gemaakt in Voorschoten ca. 1e helft 1900, suikerschep 835/000, begin 1900 MT.: Johannes Gerritsen, Amst...
Twee asbakjes: 1x Hollands zilveren asbakje 835/000, MT: J.H.W. Visser Steenwijk en 1x glazen asbakje met zilveren rand Z2 gekeurd 835/000. Zilvergewicht ca. 27gr. ø7,5cm. Cond.: U
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Hollands zilveren suikertang met leeuwenklauwen, 2e gehalte grootkeur 835/000, begin 1900, MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten, ca. 44gr. L.: 14 Cond.: U