Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koelemeyer
Ergebnis: 25 EUR

Chr. Koelemeyer, olieverf op paneel, landschap met korenschoven en huis aan bosrand 13x18cm. Cond.: G

Kartest?
Ergebnis: 25 EUR

Karterst? (Duitse School), olieverf op linnen, jongens met een ballon in een bergdorp 43x31cm. Cond.: G

W. Kaufer
Ergebnis: 25 EUR

W. Kaufer (Duitse School), olieverf op paneel, landschap met rivier 26x30cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht
Ergebnis: 25 EUR

J. van Veen, olieverf op linnen, vrouw bij lantaarn 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, de Boer
Ergebnis: 25 EUR

De Boer, olieverf op linnen, riviergezicht met zeilboot 50x60cm. Cond.: G

Pastel, jagersjongen
Ergebnis: 25 EUR

Fr. Irmarr
Ergebnis: 25 EUR

Fr. Irmarr (Duitse School), olieverf op paneel, Duits stadsgezicht Rixdorf 25x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1930, aquarel op papier, straatje met hekwerk (2 scheurtjes) 35x48cm. Cond.: M

Portretje
Ergebnis: 20 EUR

Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G

2x Modeprent
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse modeprenten in wortelnoten lijst , modes de Paris 13x18cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), aquarel op papier, boeg van een schip 32x42cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd 1958
Ergebnis: 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1958, gemengde techniek op papier, vissen onder water 56x44cm. Cond.: G

Japans kunstwerk
Ergebnis: 15 EUR

Japans kunstwerk op zijde ca. 1930 (gesigneerd), gouache op papier, geisha 35x42cm.