Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Uitneembare 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met lade en schuine hoeken (schappen) in goede originele staat 64x156x192cm.
Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.
Grote decoratieve facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw met hoekornamenten 135x73cm. Cond.: G
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten bibliotheek wenteltrap 2e helft 20e eeuw 120x46x60cm. Cond.: G
Eikenhouten fineer commode 2e helft 20e eeuw in barokstijl 60x35x65cm. Cond.: G
Duitse 18e eeuwse barok modelcommode gemaakt van diverse soorten fineer op vurenhout. Corpus met originele rugwand, sloten, beslag etc. in zeer goede staat 37x45x31cm.
Vroeg 19e eeuwse empire spiegel, facetgeslepen met voorstelling van putti 78x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten fineer 19e eeuwse bijzettafel met lade, schuifblad en geschulpt blad(fineerschade) 76xø70cm. Cond.: R
Zwarte Louis Philippe bijzettafel met petit-point borduurwerk onder glazen blad ca. 1870 79x56x45cm. Cond.: G
Duitse naaitafel ca. 1840 Biedermeier met wortelnoten-, noten-, essen- en mahoniefineer op vurenhout. Bevat bandintarsia met mooi origineel binnenleven in lade. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en ...
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Empire stijl tafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 61x52x32cm.
Louis Seize stijl trommeltafeltje met lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x54x40cm.
Moderne verchroomde sidetable met 2 glazen bladen 2e helft 20e eeuw 79x95x46cm. Cond.: G
Oud Hollandse eikenhouten tafel met 2 banken ca. 1930 in goede staat 60x90x50cm., 45x100x24cm. en 39x65x24cm.
Oud Hollandse eikenhouten kindertafel met 2 bankjes ca. 1930 in goede staat 34x45x25cm. en 45x68x41cm. Cond.: G
Mooie Hollandse eikenhouten flespoot-tafel met kruisverbinding ca. 1880 met leeuwekoppen in zeer goede staat 78x63x100cm.
Duits notenhout fineer Louis Philippe naaitafeltje met mooi binnenwerk ca. 1870 in goede staat 77x42x50cm.
Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.
Hollands eikenhouten 18e-19e eeuwse vlastafel 9zonder kam) 75x70x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken wandconsole-tafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x79x36cm.
Petit Point stoel ca. 1800, Louis Seize houtgepind. Bevat goede stoffering met rozendecor (beschildering lichte beschadigingen) 92x60x60cm. Cond.: G
Eikenhouten hoek-vitrinekast ca. 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 203x100x60cm.
Oude armleunstoel ca. 1930 met petit-point bekleding 93x60x60cm. Cond.: G
Oud Hollands eikenhouten tafel met zes 19e eeuwse Hollandse wandtegels met havendecors (beschadigd) 35x110x27cm. Cond.: R
Antieke eikenhouten piedestal met gedraaide zuil ca. 1930, Neo Barok Duitsland 114x26x20cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten Biedermeier 4-spant tafel ca. 1860 (spinnekop) in goede staat 74x77x90cm.
Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Hollands mahoniehouten Biedermeier schrijfbureau met opstand en sierlijst ca. 1870. bevat uitschuifbaar schrijfblad, 2 lades en 2 deuren. Lichte beschadigingen, verder in goede staat 115x133x67cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Kleine Duitse Louis Philippe kinder-commode ca. 1870 van notenhout fineer op vurenhout in zeer goede staat 31x39x19cm.
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Notenhouten 18e eeuwse baroktafel met flespoten, onderlinge verbinding en geschulpt blad in goede staat 66x115x64cm. Cond.: G
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Oude Deense eethoek (M.M. Moreddi) met uittrektafel (76xø120cm. en 76x120x150cm. uitgetrokken) en 4 stoelen (80x50x50cm.) van tropisch hout ca. 1960 in goede originele staat.
Twee 18e eeuwse kerkelijke wandkastjes in originele kleuren. Gemaakt van hout, bewerkt met kronen en rozetten (overschilderingen) 52x60x25cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier mahoniefineer op grenen 2-laden commode ca. 1820 in goede staat 70x80x38cm.
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Oude Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 met bewerkte lades en vakverdeling achter schuine klep 101x77x41cm. Cond.: G
Duitse antieke notenhouten laat Biedermeier Chaise Longue met handgestoken voorkant en toelopende rugleuning ca. 1850 in goede staat 100x68x160cm.
Noord Duitse biedermeier lyra naaitafel ca. 1830 met mahoniefineer, deksel, vakverdeling en uitschuifbare wolzak in goede originele staat 72x52x33cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse Willem III dames secretaire ca. 1860 met origineel snijwerk, mooi binnenleven en lade. In zeer goede originele staat 115x80x46cm.
Twee antieke Franse eikenhouten stoelen met vlechtwerk en gestoffeerde zwarte zittingen ca. 1890, 100x40x46cm. Cond.: G
Italiaanse houtgesneden bijzettafel met geschulpt blad en florale intarsia 2e helft 20e eeuw 71xø47cm. Cond.: G
Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1900 (scheur in poot) 53x40cm. Cond.: R-G
Moderne ladenkast 2e helft 20e eeuw in goede staat 111x53x47cm.
Decoratieve klassieke spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen en in goede staat 66x92cm.
Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G
Antieke geslepen spiegel ca. 1920 met floraal geslepen decors en geschulpte randen (lichte oxidatie) 82x66cm. Cond.: G
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Eikenhouten Jugendstil hangkastje met geslepen glas ca. 1910 in goede staat 47x37x17cm.
Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.
Oude houtgestoken bewerkte wand-consoletafel met beschildering 2e helft 20e eeuw 97x102x27cm. Cond.: G
Hollandse Biedermeier 19e eeuwse 2-deurs kast van mahoniehout met lades en schappen (uitneembaar), lichte beschadigingen 200x123x46cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engeland. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R
Aparte mahoniehout fineer secretaire ca. 1920 met intarsia, 2 lades en taps toelopende poten (Duitsland) 123x122x36cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws eikenhouten wandkastje met snijwerk, leeuwekoppen, koperen ringen en schappen 67x21x55cm. Cond.: G
Eikenhouten Louis Seize stijl halve-maan tafeltje met 2 jalouziedeurtjes ca. 1880 in goede originele staat 79x63x31cm.
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Antieke empire stijl tafel 2e helft 19e eeuw met vergulde bronzen leeuwenpoten, ovaalvormig ca. 1870 in goede staat 73x78x110cm.
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Oude Engelse vitrine opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw (enkele stootplekken) 193x38x80cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G