Diese Webseite verwendet Cookies

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Krokodil
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke ivoren krokodillen (1x pootje weg, 1x staart gerestaureerd) 22-23cm. Cond.: R-G

Tand, klimmende figuren
Ergebnis: 120 EUR

Antieke ivoren bewerkte tand, voorstellend omhoogklimmende figuren 32cm. Cond.: G

2 Geleerden van been
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 33cm. Cond.: G

2 Geleerden, zittend
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Chinese of Japanse gesneden figuren van been 20e eeuw 14-15cm. Cond.: G

Ivoren geisha, klein
Ergebnis: 70 EUR

Bekervorm, dieren
Ergebnis: 50 EUR

Vaasdragende man
Ergebnis: 65 EUR

Antieke ivoren bewerkte slagtand, voorstellend een man met vaas op hoofd (beschadigd) 55cm. Cond.: R

2 Erotische snuffbottles
Startpreis 80 EUR

Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G

Ivoren houder
Ergebnis: 70 EUR

Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G

Vogelbek met schubben
Ergebnis: 180 EUR

Antieke bewerkte ivoren figuur (met vogelbek) 32cm. Cond.: G

Beeldje, man
Ergebnis: 40 EUR

Antieke ivoren Oosters figuur met baard op houten voet 19,5cm.