Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Staande messing lamp
Ergebnis: 20 EUR

Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G

Stoof met ketel
Ergebnis: 40 EUR

Hollandse notenhouten stoof met 19e eeuwse ketel (handgrip hout beschadigd) 35xø29cm. Cond.: G

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 35 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.

Veldfles + riem
Startpreis 25 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

Gietijzeren haardplaat
Ergebnis: 70 EUR

Oude gietijzeren haardplaat naar oud voorbeeld 20e eeuw 83x59cm. Cond.: G

Globe
Ergebnis: 25 EUR

Oude verlichte papieren globe ca. 1950, Veb Räthgloben Verlag Leipzig 45xø30cm. Cond.: G

Groot wandornament
Startpreis 90 EUR

Grote 19e eeuwse wandconsole, ca. 1890, Jugendstil, gegoten kalk,bronskleurig. 65x45x43cm., Cond.:G

Grote bel, Fondeur
Ergebnis: 30 EUR

Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G

Hanglampje, bont glas
Ergebnis: 120 EUR

Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.

Hoog frequentie apparaat
Ergebnis: 35 EUR

Oud bakelieten hoog frequentie apparaat ter genezing en herstel ca. 1930 Den Haag. In koffer met diverse accessoires (ongetest) 16x54x32cm. Cond.: G

Chin. kompas + zonnewijzers
Ergebnis: 50 EUR

Oud Chinees kompas ca. 1900 met twee zonnewijzers en Chinese tekens. Gemerkt en gemaakt van hout 16x7x5cm.

Dekseldoos
Ergebnis: 25 EUR

Opengewerkte dekseldoos ca. 1900 met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

Pot
Ergebnis: 20 EUR

Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G

Thermometer
Startpreis 30 EUR

-

2x Steinlen
Startpreis 80 EUR

-

Bijbeltje
Startpreis 30 EUR

-

Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 35 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.

14 Delen bestek
Startpreis 20 EUR

Veertien delen antiek bestek o.a: 11 fruitmesjes met parelmoer heft, 1x botermesje met parelmoer heft, 1x messenvijl met ivoren heft en 1x grote vork met ivoren heft 16-29cm.