Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Dubbelloops pistool
Startpreis 290 EUR

Dubbelloops 19e eeuws gegraveerd pistool in goede staat 21,5cm.

Grote kandelaar
Ergebnis: 250 EUR

Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G

Saxofoon
Ergebnis: 250 EUR

Plated saxofoon ca. 1920, gemerkt Star Kohlers + Sohne Graslitz (gegraveerd) in goede staat 76cm.

Miniatuurportret, dame met roos
Startpreis 250 EUR

Antiek ovaal miniatuurportret van een dame met bloemen ca. 1900 (gesigneerd) met hoorned omlijsting (stukje gelijmd) 11x9cm. Cond.: R-G

Duitse bijbel
Startpreis 250 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...

Jacob Cats, alle werken
Ergebnis: 275 EUR

Jacob Cats: "Alle de wercken", Amsterdam, Schipper, 1655. Alle 19 in de titelpagina genoemde titels zijn aanwezig. Ogenschijnlijk compleet. Titelvignet, titelblad en schutbladen gerestaureerd. Verluch...

Vliegenvanger 3-delig
Startpreis 250 EUR

Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.

Boeien met slot
Ergebnis: 240 EUR

IJzeren handboeien met sleutel 18e-19e eeuw 52cm. Cond.: R

Bewerkte lamp met kap
Ergebnis: 230 EUR

Bronzen 3-lichts tafel lamp met 3 putti ca. 1900 in goede staat 40xø17cm.

Penvuur jachtgeweer
Startpreis 225 EUR

Dubbelloops 19e eeuws penvuur hagelgeweer (deukje in de loop) 112cm. Cond.: R-G

Mes, Corsica
Startpreis 225 EUR

Groot 19e eeuws Italiaans klapmes met benen beschilderde heft en Italiaanse tekst in het lemmet 42cm. Cond.: G

Bijl
Startpreis 225 EUR

Gothische bijl 16e-17e eeuw in goede staat (geen beschadigingen) 60x18x4cm.

Antiek slot
Startpreis 225 EUR

Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G

Boulle console
Startpreis 210 EUR

Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G

Pistool, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Pistool 18e eeuw van notenhout met gegraveerd messing sierwerk (haan mist en stukje hout vernieuwd) 32cm.Cond.: R

Marmeren tuintafel
Startpreis 200 EUR

Grote zware wit marmeren tuintafel in moderne vormgeving. 72x120x120cm., In goede staat

Bronzen kloklamp
Ergebnis: 200 EUR

Grote 19e eeuwse bronzen 5-lichts klok-lamp opengewerkt met wapenvoorstellingen ca. 1880 (Historisme), 1 sierschroef mist 66xø60cm. Cond.: G

Boek, Ver. Nederlanden
Startpreis 200 EUR

Antiquarisch boek, "Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden Derde Deel, vervattende de beschrijving der Provincie Gelderland te Amsterdam door Isaak Tirion 1741", bevat gravures en diverse land...

Jachtmes
Startpreis 200 EUR

Groot jachtmes ca. 1900 met lederen schede en heft van koper met hertshoorn Cond.: G

Rieten lamp met kap
Startpreis 200 EUR

Vooroorlogse grote aparte rieten lamp ca. 1920 in goede staat 190xø53cm.

2 Reservistenpijpen
Ergebnis: 225 EUR

Twee grote antieke Duitse porseleinen reservistenpijpen: 1x Hannov. Dragonder Regiment No 16 Luneburg 1899 - 1902 en 1x Weilburg 1868 PH. Weber Treue Diensten. 1x Pijp gaaf en 1x uiteinde pijpenkopje ...

Antiek gewerenrek
Ergebnis: 190 EUR

Eikenhouten 19e eeuws gewerenrek voor 9 geweren met opbergkist in goede staat 136x73x40cm.

Schip
Startpreis 190 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

Aanstekers Dupont
Ergebnis: 180 EUR

Tafelaansteker S.T.Dupont verguld. Cylindervormige model met strakke fraaie lijnbewerking. 4,3x10,8 cm Als nieuw in originele verpakking. Typenummer 1H5AY45 Cond U