Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees bord ca. 1750
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R

Chinees bord, 18e eeuw
Startpreis 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuws bord met floraal decor (randschades) ø23cm. Cond.: M

15 Delen porselein
Ergebnis: 40 EUR

Kavel van 15 delen 18e-19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed (beschadigd en onbeschadigd) bestaande uit: 11 kopjes, 2 schotels (2 sets kop & schotels) 6-8cm. Cond.: R-G

Chinese theebus
Ergebnis: 125 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse theebus met zilveren dop en floraal decor in goede staat 11x8x5cm.

Fam Rose bord
Ergebnis: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuws Familie Roze bord met decors van bloesems, vogels en vlinders in goede staat ø25cm.

2 Fam Rose borden
Ergebnis: 30 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse Familie Roze borden (octagonaal) met decor van eenden en diverse voorwerpen. 1x gerestaureerd (gekramd) en 1x beschadigd, ø21,3cm. Cond.: M-R

Chinese vaas met figuren
Startpreis 75 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met spelende Chinese kinderen en floraal decor 20e eeuw, ongemerkt 29xø21cm. Cond.: G

2 Penselenvazen, blauw/wit
Startpreis 300 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen penselenvazen 1e helft 20e eeuw met kreeftendecor rondom (gesigneerd) 27xø12cm. Cond.: G

2 Kanton bordjes
Ergebnis: 20 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Kantonees porseleinen borden met decors van flora, vogels en goud. Minimale randschade ø20cm. Cond.: R

4 Chinese kopjes
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen Chinees porselein 18e-19e eeuw met o.a: 1 kop & schotel met garnalendecor 18e eeuw (goed), 1x grote kom, gemerkt (lichte randschade) en 1x kopje met spelende Chinese jongen met geschulpte r...

Dekselvaas
Startpreis 20 EUR

Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G

Rode vaas, gouddecor
Startpreis 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met rode en blauwgroene glazuur en goudkleurig opgewerkt decor (gesigneerd en van mooie kwaliteit) 22xø12,5cm. Cond.: G

Delfts kaststel
Startpreis 15 EUR

Drie-delig oud Delfts polychroom kaststel 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 25-33cm.

5 Delen Chinees
Startpreis 25 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein: 2x 18e eeuwse borden met bloesembomen decors (beschadigd) en 3x 19e eeuwse kopjes (1x spelende kinderen, haarlijn, 2x met florale decors, beschadigd) 4-23cm. Cond....

6 Chinese bordjes
Ergebnis: 50 EUR

Zes Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse bordjes (gemerkt) met florale decors en geschulpte rand ( 2x goed en 4x lichte randschade) ø11cm. Cond.: R

Div. P. Regout borden
Ergebnis: 20 EUR

Twee borden ca. 1900 Societe P. Regout Maastricht o.a: Tea drinker Chasse au Lion Hannibal Spode, 1x English style Amazone Orie't Tancrede (chip) 13,5-ø31cm. Cond.: R-G

Divers Chin. pors.
Startpreis 30 EUR

Elf delen 17e-18e eeuws Chinees porselein met beschadigingen o.a: Kang Xi etc. (3 kommen, 2 kopjes, 4 schotels en 2 schaaltjes) 8-ø22cm. Cond.: M-R

Fam Rose, pijpvaas
Ergebnis: 300 EUR

Oude 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze pijpvaas met afgebeeld 3 hoogwaardigheidsbekleders in de natuur (gesigneerd) 24xø12cm.

Wilhelmina bord
Startpreis 25 EUR

Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht Wilhelmina bord "Het verheugd Amsterdam aan zijne kinderen in Huldiging 1898" ø20,5cm. Cond.: G

Divers porselein
Ergebnis: 15 EUR

Kavel divers oud porselein o.a: koffiekan, Rosenthal, Maria Weiss, 1x vaas Rosenthal Maria Weiss, 4 eierdoppen Hutschenreuther (1 chip) en 5x Chinese kop & schotels 5-25cm. Cond.: G

Diverse delen miniatuur
Startpreis 25 EUR

Zeven delen oud miniatuur porselein Duitsland: 1x schaaltje, 1x koffiekan, 2x kop&schotels, 1x kandelaar (Rosenthal), 1x duif (KPM) en 1x melkkannetje 1-9,5cm. Cond.: G

Familie Roze schotel
Startpreis 75 EUR

Grote oude Chinees porseleinen familie roze schotel 20e eeuw, verso gemerkt in goede staat ø40cm.

2 Vazen
Startpreis 30 EUR

Twee delen Japans keramiek met cracele glazuur 1e helft 20e eeuw: 1x bolle vaas met decor van paradijsvogel in landschap (gesigneerd) en 1x vaas met krijgerdecor (gesigneerd) 11-27cm. Cond.: G

3 Chinese beeldjes
Startpreis 50 EUR

Drie oude Chinese terracotta geglazuurde figuren 1e helft 20e eeuw 10-12cm. Cond.: G