Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G
Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G
Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G
Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G
Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Gesigneerd C. Verschuur, olieverf op linnen, landschap met koeien 61x40cm. Cond.: G
A.W.V.P.A. 2x stilleven met fruit en keramiek, olieverf op linnen 18,5x19,5cm. en 30x22,5cm. Cond.: G