Grote 19e eeuwse Imari porseleinen bloempot met decor van flora en strik 23xø29cm. Cond.: G
Groot porseleinen tafelstuk met diverse putti en opgewerkte bloemen, gemerkt A.B. 20e eeuw. In goede staat, minimale chip mogelijk 47x40x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G
J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Chinees ivoren flacon ca. 1900 (hoofd dient als stop), voorstellend een Chinese oude man 11cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren beeld ca. 1900 "Botishava" met vele armen, gezichten, pauw en cobra (1 stukje van de pauwveer af, verder in goede staat) 17x10x4,5cm. Cond.: R-G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Zilveren gebaks-eetset met geschubde reptielsteel 835/000, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven ca. 1870, ca. 62gr. L.: 16cm. Cond.: U
Granaatarmband met GG 585/000 antieke sluiting. Armband met 3 rijen granaten bevestigd aan een klassieke ronde GG 585/000 sluiting met filigrain en in het midden een granaat. ø sluiting 16 mm lengte 1...
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.
Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.
Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R