Lot zilver: 3 gespen en een armband. Twee ovale gespen: 835/000 ca. 1850, MT.: Wieger Hupselman, Deventer, 4cm., Grote rechthoekige gesp: 2e gehalte, Grootkeur, MT.: van der Ree, Schoonhoven, Jaarlett...
Geslepen kristallen zoutvat met geschulpte rand en amandelslijpsel op hoge zilveren (835/000) poot met knoop geplaatst op houten basement. MT; C.E. held Amsterdam ca. 1870, 11,5xø8,5cm.
Kristallen odeurflesje met Hollands gouden dop en kraag 585/000, in etui H. 10cm., Cond.:G
Geslepen kristallen dekselcoupe(17xø13cm.) met amandelslijpsel en geschulpte rand op ronde (835/000) zilveren voet met parelrand, MT: J.A.P. Beyer Amsterdam/Bergen op Zoom 1901-1903.
Antiek Hollands zilveren strooilepel met ajourgezaagde bak en gegoten cherubijn-steel. 835/000 Grootkeur, jaarletter Q: 1900, MT: J.H. Roelfsema - Winsum ca. 36gr., L.: 11cm. Cond.: G
Driehoekige karaf gevat in opengewerkt zilveren omhulsel van kleine bladmotieven. Op glazen bodem: A660 13 UCB Buitenlandse makelij: 2e gehalte 24xø12cm. Cond.: U
Hollands zilveren bonbonschaal, ajourgezaagd met parelrand. 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Amsterdam, jaarletter I: 1968, ca. 65gr. 15x9cm.
Zilveren empire pillendoos met lijnbewerking en schild met gravure, 835/000, MT: Abraham Kruijt, jaarletter B: 1836
Kavel zilveren lepeltjes, model puntfilet: 12x theelepels (11cm.) en 6x borrellepels , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925-1961), ca. 187gr. Cond.: U
Kristallen glas met zilveren (925/000) voet, MT: Bos en Zn. BV Amsterdam, jaarletter F: 1990, 8x10cm. Glas bevat tevens 3 lepels, 2 roomlepels en een suikerlepel (allen gerepareerd) 835/000, 10-11cm.
Hollands zilveren ovale presenteerschaal, gehamerd met parelrand, MT: CLJ Begeer, jaarletter S: 1928, 26x12x3,5cm. ca. 199gr.
Hollands zilveren Art Deco bonbonschaaltje, MT: Kempen en Zonen Fa. J.M. van Voorschoten, jaarletter D: 1913, 11x4cm. ca. 75gr.
Ebbenhouten wandelstok met zilveren knop en montuur, versierd met acanthusbladeren en bijen-motieven 95cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tasbeugel met knipsluiting aan jasseronketting met bewerkte voorzijde, 835/000 (grootkeur), MT: onleesbaar, ca. 128gr. 14cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, 2 strikmotieven handgreepjes, op vier pootjes. 835/000 Grootkeur, MT.: onbekend, ca. 74gr., ca. 13x9x4.5cm., Cond.:G
Kavel van vier delen zilver: 2x sierlijke fijne vaasjes met parelrand 800/000, 9cm., 1x kleine kandelaar met bladmotief 835/000, 3,7cm. en 1x strakke brede kandelaar Wilkens 800/000, 5cm.
Twee zilveren pillendoosjes, beiden met los deksel 800/000: 1x rond sierlijk doosje voorzien van bewerking ø3cm. en 1x ovaal doosje met soortgelijke bewerking 3,5x2,5x1,8cm.
Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.
Drie schaaltjes met zilver: 2x kristallen waaiervormige schaaltjes (ø10cm. en ø8,5cm.) op zilveren voet en 1x zilveren zoutvaatje (ø4,5cm.) met blauwglazen inzetbakje en parelmoer lepeltje. Kleine chi...
Jugendstil slacouvert in cassette met bijbehorende vleesvorkjes 800/000 met zilveren heften en vergulde bakken. Van juwelier Schumacher uit Krefeld L.: 20cm.
Opengewerkte schep (27cm.) met gegraveerde bak en zilveren handvat 800/000 in etui en twee vleesvorken (20cm.) met zilveren heften. heften zijn versierd met rococo motieven 800/000 in etui Cond.: G
Geslepen kristallen coupe (11xø14cm.) met kruis- en amandelslijpsel op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand, MT: P.J. Bierenbrootspot & J.P. v/d Starre Amsterdam ca. 1920.
Engels (London) zilveren brede fotolijst (velours achterzijde) met grof bewerkte rand en rond schild aan de bovenzijde, jaarletter N: 1987, 13x18x2cm.
Kavel met divers plated bestek waaronder: 12 dessertlepels van Christofle en 12 messen, 12 vorken en 12 dessertmessen van Christofle in cassette.
Zilveren 8-delige toiletset bestaand uit een borstel, handspiegel, kamhouder, poederdoos en een 4-delige nagelgarnituur. Voorzien van florale bewerking en diverse tafeltaferelen, 835/000, MT: Fa. BW v...
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel (defect), 2e gehalte grootkeur, jaarletter V: 1854, MT: Cornelis van gelderen Schoonhoven, ca. 29gr. ø5,5cm.
Geslepen kristallen toiletkarafje met oorgreep (kleine schade), voorzien van diamant- en waaierslijpsel met geslepen kristallen stop en zilveren (835/000) voet. MT: FB & H. ter Meulen Purmerend ca. 19...
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met oud belastingstempel "J", beging 1900, 835/000, ca. 45 gr., L.14cm., Cond.:U
Twee zilveren gespen, waaronder 1 Engelse: 925/000, MT.: S&B, Jaarletter: Z. Samen ca. 71gr., Br. 9+5.5cm., Cond.:U
Hollandse laat Empire zilveren suikerstrooilepel met ajourgezaagde bak, voorzien van fijne parelrand en steel met dubbele filetrand, MT: Hermanus van Delden Zwolle anno 1823, 835/000 ca. 26gr, L.: 15c...
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel, aan beide kanten handgegraveerd, 2e gehalte grootkeur, jaarletter O: 1873, ca. 23gr. 4x4x1,5cm. Cond.: G
Kristallen bonboncoupe op Hollands zilveren voet, 835/000, MT: onduidelijk 10xø13cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel met dubbele zilveren sloten 835/000, uit 1818, 9x15x6cm., Cond.:R
Engelse zilveren tafelbel (strak model) met monogram gravure, Brimingham 925/000, 14cm. ca. 92gr. Cond.: U
Antieke fraaie zilveren zeskantige ronde strooier met florale gravure op voet in biedermeier stijl, MT: J.M. van Kempen, jaarletter W: 1856, 4x13cm. ca. 69gr.
Sierlijke Hollands zilveren vaas, gedreven op voet met gelobte bewerking, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen, jaarletter R: 1927 12xø10cm. Cond.: U
Bijzondere blauwglazen sigarenbeker met witte golfrand en zilveren (835/000) voet voorzien van stippelgravure in ruitvorm en geplaatst op zwart houten basement met 3 ivoren pootjes. Nederlands gekeurd...
Zes zilveren sorbert/cocktaillepels waarvan de steel als rietje dient, 916/000, ca. 160gr. L.: 26cm. Cond.: G
Zilveren miniatuur van een onderhoudsmonteur met veiligheidsketting die klimt in een houten lichtmast. Voorzien van inscriptie PUEM 1916-1986, MT: J. niekerk Schoonhoven anno 1986, ca. 25gr., 9x4,5x2c...
Kavel van 11 Hollands zilveren taartvorkjes met bijbehorende suikerlepel. Getrommelde steel met glad opstaand uiteinde, 835/0000, MT: van kempen, L.: 11,5cm., totaalgewicht ca. 171gr. Cond.: U
Kavel van 3 delen zilver: 2x zilveren theezeef (1x strak gevormde theezeef met onderschotel, ø9cm. en 1x theezeef met getorste rand en bewerking ø7cm.) en 1x peperstrooier, gelobt strak model met hout...
Vier Hollands zilveren asbakjes met diverse typische Hollandse voorstellingen, 835/000 ca. 1940, ca. 120gr. ø6,5cm.
Lot zilver: 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, 1 sauslepel, 2 dienvorkjes, 1 mesje en 1 heft. Cond.:R
Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G
Twee-delige Zeeuwse zilveren ceintuurgesp met filigrainbewerking, 835/000, ca. 34gr., L., 10cm., Cond.:U
Zilveren olijflepel met fraaie ajourgezaagde bak en steeleinde met waaierbekroning, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschotel ca. 1890, 835/000, ca. 18gr. L.: 13cm.