Grote Hollandse 18e eeuwse mahoniefineer op eiken pastoorskast (uitneembaar) met lade. Bevat origineel slot en sleutel. Geheel staand op originele bolpoten. Lichte fineerschade en krimpnaden 201x195x7...
Hollands mini kabinet vitrinekast ca. 1800 van eikenhout staand op klauwpoten Louis Quinze. Origineel bronzen beslag, geheel in goede originele staat 80x64x20cm.
Vroeg Biedermeier mahoniehouten 19e eeuwse uitneembare kast ca. 1840, lichte fineerschade 205x140x47cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.
Prachtig zilveren theeservies met mooie bloemgravures en uitgewerkte bloemen op de deksels en bladversieringen aan de oren. Bestaande uit: theepot, melkkan en suikerpot. 835/000, MT: Fa. P. Hereens en...
Martin van Waning ( Den Haag 1889 - ), olieverf op linnen, naakte danseressen in een park bij kampvuur met andere figuren 40x30,5cm. Cond.: G
H. Schjeafbeck 1912?, gemengde techniek op papier, portret met bloem 40x40cm. Cond.: G
19e eeuwse Griekse icoon met voorstelling moeder gods Eleousa naar 16e eeuws voorbeeld. Icoon verkeerd in goede originele staat, 48x36x3 cond.G
Drie oude Mont-Blanc pennen. Mont Blanc Meisterstuk Duitsland, in goede originele staat. 13-14cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse halve-maan tafel, noten gefineerd met floraal intarsia op blad, poten etc. Geheel in goede originele staat 70x82x40cm.
Groot Chinees tapijt met decor van Chinese voorwerpen (kop & schotels), dieren en flora. Veelkleurig en in goede staat 295x410cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Oude eikenhouten gestoken kast ca. 1930 in renaissance stijl. Prachtig snijwerk en in goede originele staat 164x61x165cm.
Horloge GG 585/000 met milanese band. Rond horloge, ø 21 mm, met parelmoerplaat, merk Rochemont met milanees gevlochten band. De band vertoond wat gebruikssporen. Lengte 17 cm ca 29.9 gr
Collier GG 585/000 met munthanger. Collier met daaraan een royaal bewerkte hanger met GG fl 10,- munt, 1913. Lengte 60 cm, ca 23.4 gr
Gesigneerd Emil Charlsen, stilleven met kreeft, fruit etc. (barst in paneel) 59x30cm. Cond.: R
Russische School ca. 1940 (Kyrillisch gesigneerd), olieverf op linnen, damesportret 40x50cm. Cond.: G
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.
Engels 19e eeuws kabinet van mahoniefineer op eiken ca. 1880 met bandintarsia rondom. Origineel beslag en sluetels en geheel in zeer goede originele staat 195x126x58cm.
Antiek bronzen figuur voorstellend een Bachus met luit en korf met druiven. 38x25x14cm. Cond.: G
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
P.J.A. Wagemans (1879 - 1955), olieverf op linnen, Hollands grachtengezicht 45x35cm. Cond.: R-G
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x heilige (rood potlood) 25x20cm. en 1x oude boom (rood potlood) 34x21cm. Cond.: G
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.
Zware bronzen gesigneerde Jugendstil schaal ca. 1900, gesigneerd Kossowski nr. 103 B.D. (1855-1921), voorstelling van een vrouwenhoofd met lang haar en pauwenveer 4x26x18,5cm. Cond.: G
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Gouden 585/000 naaigarnituur in ivoren etui met gouden beslag. Bevat: schaartje, vingerhoed, stopnaald, naaldenkoker. Hollands , MT: van Kempen, afmeting etui: 11x6x2,5cm. Cond.: U
Prachtige Duitse eikenhouten Art Deco staande klok (3-gewichten) met Westminster uurwerk (Nummer 1125630), kwartierslag met speelrol en slagwerk met 8 hamers op 8 staven. Mooie wijzerplaat, gewichten ...
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Fraaie ring GG/WG met briljant en amethist. Brede volle ring met in het midden een gefacetteerde 6 kantige Amethist, 10 mm in zeer goede kleur met daarnaast briljanten pave gezet in de ring, ctotaal c...
Van Noort, olieverf op papier, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G
Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 70x85cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd en AE 19e eeuw, olieverf op velours, landschap met diverse putti 130x192cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse tekeningen op papier (rood potlood) 16x12cm. , 18x15cm. en 17x13cm. Cond.: G
Grote Duitse houten handbeschilderde dekseldoos, historisme ca. 1880. Rondom en binnenin diverse figurenvoorstellingen betreffende Alexander de Grote met miniatuur geschilderde teksten. Mooie kwalitei...
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast 1e helft 19e eeuw (2-delig). Staand op hoge klauwpoten, 2 orgelgebogen lades en origineel beslag, sleutels en sloten. Lichte fineerschades 210x120x33cm. Cond.: ...
Marmeren figuur ca. 1900, voorstellend een jongen aan het tekenen. Gesigneerd Ganova (stuk bij sokkel gelijmd) 44cm. Cond.: R