A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G
W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G
Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R
Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.
Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G
Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.
Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G
Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G
Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.
Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.