Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij, stilleven
Startpreis 60 EUR

A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G

2 Gravures, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

Schilderij, man met pijp
Ergebnis: 50 EUR

Franke (Duitse School), olieverf op paneel, man met pijp 18x24cm. Cond.: G

Tekening, gesigneerd 1800
Ergebnis: 45 EUR

Onduidelijke signatuur 1800, potlood op papier, portret van een heilige 28x19cm. Cond.: G

Achter glas schildering
Startpreis 25 EUR

W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G

Gouache, landschap
Startpreis 15 EUR

Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G

IJzeren fornuis
Ergebnis: 330 EUR

Prachtig 19e eeuws ijzeren haard (scheur in bovenplaat). Zeldzaam model inclusief twee 19e eeuwse pannen 165x90x55cm. Cond.: R

Groot slot
Ergebnis: 125 EUR

Zeldzaam groot 16e-17e eeuws gegraveerd slot van smeedijzer in goede staat 23x20x7cm.

Inktstel
Ergebnis: 60 EUR

Metalen Art Deco inktstel ca. 1920, gemerkt Disko metal 9x26x20cm. Cond.: G

2 Vuurvergulde kandelaren
Startpreis 500 EUR

Twee zware antieke vergulde drie-lichts bronzen wandkandelaren met slangendecor, ca. 1900. In goede staat. 51x35x16cm.

Notenhouten kist
Ergebnis: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Sabel
Ergebnis: 85 EUR

Zwaard met bronzen heft en hout met daaraan twee eikels. Lederen schede en originele patina ca. 1800 (oxidatie) Cond.: G

2 Bronzen vaasjes
Startpreis 25 EUR

Twee antieke Chineze bronzen vazen met decor van flora en vlinders ca. 1900 in goede staat 16cm.

Schippertje
Startpreis 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

Carpet Bal
Ergebnis: 50 EUR

Oude carpetbal (vermoedelijk 19e eeuw), gemaakt van been en hoorn. Chique speelgoed voor kinderen ø12cm. Cond.: G

Koperen bak + haardstel
Ergebnis: 95 EUR

Antieke koperen hengselbak en haardstel in goede originele staat 30-67cm.

Antieke bijbel
Startpreis 40 EUR

Bijbel ca. 1900 "The illustrated national Family Bible", Cassel and Company. bevat vele illustraties, gekleurd en met messing beslag. Lederen band is los 34x27x10cm. Cond.: R-G

3 Tabakspijpen
Startpreis 20 EUR

Drie antieke tabakspijpen in originele foudraal: 2x mini tabakspijpen, 1x wit/oker 9-15cm. Cond.: R-G

Kavel onderscheidingen
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met 6 diverse antieke onderscheidingen Duitsland (WO en Kaiser Wilhelm) 2-7cm. Cond.: G

2 Fotolijstjes
Startpreis 25 EUR

Twee decoratieve ovale lijsten met messing binnenrand en reproducties 20e eeuw in goede staat 24x20cm.