Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Antieke 3-tands lans van ijzer met medaillon, 19e eeuw (of ouder) in goede staat 189cm.
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Elegante ring GG 585/000 met citrien en briljant. Ring met grote peervormig gefacetteerde citrien, ca 10.0 crt met een mooie kleur en een rand van briljanten totaal ca 0.11 crt W/SI ø 57 ca 5.4 gr Nie...
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Antieke Amerikaanse Navi Colt (voor 1870) in goede originele staat 27cm.
Brede herenring GG 585/000 met Lapis Lazulli en briljant. Herenring met in het midden een Laps Lazulli, 14x12 mm en darnaast 8 briljanten totaal ca 0.12 crt W/SI-P, ø 63 ca 8.5 gr
Djokja klemband zilver 800/000. Open armband, breedte 20 mm, met bekende Djokja bewerking. ø 56x52 mm. ca 27 gr
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Kavel van 11 delen Romeinse antieke bodemvondsten o.a: parfum/oliekruikje, loden gewicht, armband met slangenkoppen, Romeinse ringen, 2 Romeinse fibulas, bronzen stempel, Romeins gewicht, terracotta l...
Groot kavel van 25 bronzen gewichten 18e-19e eeuw in goede staat 4,5-23cm.
Broche RG 585/000 met tourmalijn. Broche gemaakt van een naaldenkoker met aan de bovenzijde een princes geslepen groene tourmalijn. Aan de randen zitten WG draadbewerking. ca 6.6 gr. Lengte 62 mm
Handbeschilderde 19e eeuwse waaier van linnen met decor van dieren en landschap. Onduidelijk gesigneerd in goede staat. waaier zit in een glasvitrine 60x33cm.
Ring GG 585/000 met valkenoog. Sierlijke ring met ovaal geslepen valkenoog met bijzondere glans, ø 16x8.5 mm, gezet in opengewerkte rand. ca 4.15 gr ø 55
Geslepen kristallen oorkaraf met amandelslijpsel (beschadiging hals) op zilveren (835/000) voet met zilveren hals, montuur, stop en jasseronketting. MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 34x...
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Ongesigneerd, litho op papier, moderne compositie 33x50cm. Cond.: G
Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G