Zeldzame Steinway and Sons vleugel, Overstrung Scale pat. Dec. 20.1859 - may 1872 New York. Acoustic Dowel pat. apr 1869 ornamental design post nov 1875 Tubular metallic action frame aug 18 1869 aug 1...
Gesigneerd Z. Serebria Losta (Serebriakova) Marracech 1932, pastel op papier, halfnaakte liggende vrouw 50x70cm. Cond.: G
Russische School 19e eeuw (onduidelijk gesigneerd, K. Canoba/Cauoba?), gemengde techniek op papier, damesportret 28x34cm. Cond.: G
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Amsterdams staand horloge 18e eeuw met wortelnoten kast en eiken kap. maanstand, dagaanduiding, secondenaanduiding. Gesigneerd Benedictus del Campo (Amsterdam geb. 1700? - werkzaam ca. 1742). In onger...
Prachtig 18e eeuws Hollands mahoniehout fineer Louis Quinze kabinet ca. 1780 (eiken basis). In zeer goede ongerestaureerde originele staat 245x190x68cm.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse barometer ca. 1780 met notenhouten kast, messing capitellen en bandintarsia. Gesigneerd op tinnen plaat "A. Reballio Rotterdam" in goede originele staat 140cm.
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Gesigneerd C. (Constantin) Westschiloff ?ca. 1930 ( 1877 - 1945 Russische School), olieverf op linnen, branding bij avond 110x70cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Hendrik Willem Mesdag (Groningen 1831 - 1915 Den Haag), aquarel op papier, Hollandse bomschuiten op zee 19,5x14cm. Cond.: G
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
F. Krause 1911 (Duitse School), olieverf op linnen, liggend vrouwelijk naakt met sigaret Cond.: G
Monumentale 19e eeuwse wit-marmeren Franse pendule met groot bronzen figuur, voorstellend een ruiter te paard met roofvogel. Gesigneerd Fratin. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 89x51x23cm. Cond.:...
Prachtige zeldzame 19e eeuwse eikenhout gestoken rococo-stijl vitrinekast met aan 4 zijden glas. Eikenhouten originele schappen en floraal decor met rocailles. In goede originele staat 242x127x44cm.
Bijzondere grote antieke Engelse handgestoken eikenhouten 17e eeuwse Renaissance kist met figuren, druivenranken, toogpanelen, ranken etc gedateerd 1680 . Het blad is tevens compleet handgestoken 87x7...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Prachtige strakke ring WG 585/000 met carree geslepen diamanten. Strakke rijring met 5 carree geslepen diamanten totaal 1,90 crt, gezet in een railzetting. Breedte 5.4 mm, ca 7.4 gr ø 56
Twee 19e eeuwse hoge deuren met vergulding, snijwerk en verguld bronzen beslag en spanjolet (afkomstig uit 19e eeuwse villa) Afmeting per stuk: 76x260cm. Cond.: G
Tahitie parelcollier. Collier van 36 Tahitie parels, ø 11-13.5 mm, met een in de parel bevestigde patenteerde edelstalen sluiting. Lengte 44,5 cm ca 90 gr
Nabec Kopun? ca. 1930 (Russische School), olieverf op linnen, portret van een heer 100x85cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G